Tváre okolo jaslí

8. 12. 2009

Zajímalo vás někdy,  proč byl Herodes tak krutý?  Nebo  co cítil Josef, když zjistil, že je Marie těhotná ? Pojďte se podívat na monology postav, které spojila a ovlivnila mimořádná událost, narození Ježíše. Všemocný Bůh, Tvůrce a Pán vesmíru se narodil jako  bezmocné miminko. Udělete si v tomto předvánočním hektickém shonu čas na setkání s Herodesem, Josefem, Jakubem, pastýřem, hostinským. Buďte svědky jejich svědectví o tom, jak Ježíš změnil jejich život.
Premiérově vysíláme v sobotu v 17,30

přečíst více

Zprovoznění archivu pořadů

24. 11. 2009

Vážení diváci, pokud vám unikl některý z dílů seriálu, který sledujete, nebo se chcete podívat znovu, můžete využít nabídky "Pořady" na úvodní stránce HopeTV. V současné době zde nově najdete již odvysílané  díly dokumentárního seriálu Po stopách apoštola Pavla, seriál Hledání a pro děti Africké příběhy. V příštích dnech se bude nabídka rozšiřovat a pořadů v archivu bude přibývat.
přečíst více

DVD "Z vysílání HopeTV"

24. 11. 2009

Pro všechny, kteří si přejí mít některé z  vysílaných pořadů stále k dispozici, začalo AWR studio vydávat "DVD  z vysílání HopeTV".  Chceme vydávat tituly z oblasti zdravého životního stylu,  křesťanskou hudbu, ale zvláště  kvalitní pořady a dokumenty s duchovní tématikou.
Máme již v prodeji  DVD  Cvičení pro zdraví 50+ s Magdou Jakubskou 1, připravené sestavy mohou být pro každého vstupem do světa zdravého pohybu. Číslice 50+ naznačuje, že nikdy není pozdě na zdravé cvičení, protože pohyb je užitečný vždy a dokáže dokonce i pootočit zpět ručičkami našich biologických hodin.
Vnejbližších dnech bude k dispozici  DVD Vaříme s Romanem Uhrinem 1 s podtitulem - chutně, zdravě, levně. Na DVD najdete recepty z vysílání magazínu AD MAG, ale i nové způsoby přípravy zdravých pokrmů. Z receptů vybírám například paštiku z rohlíků a ořechů, nebo sladké ovesné placičky s datlemi. Nechte se inspirovat!
Již dnes můžete DVD objednat v e-shopu studia AWR:   http://shop.awrstudio.cz. Oba tituly budou také v prodeji na stánku HopeTV při  5. unijním setkání ASI v Hradci Králové.
přečíst více

Dokument o muzeu Moravských bratří

9. 10. 2009

Dokument o muzeu Moravských bratří v Suchdole nad Odrou odvysíláme v neděli 11. října 2009 v 15:50. Budeme ho opakovat v pondělí 12. 10 ve 13:50 a ve čtvrtek 15.10. v 7:50. Další reprízy naleznete v našem programu.
Dokument představuje zajímavý pokus občanů Suchdola nad Odrou zmapovat a popsat významnou kapitolu života své obce - odchod obyvatel pronásledovaných za svou víru, ze kterých se později stali nejvýznamnější misionáři Moravské církve..
přečíst více

Hledání pravdy: Náš budoucí domov

22. 9. 2009

Třetí část amerického seriálu Hledání pravdy se zamýšlí nad budoucností světa lidstva ve vztahu k věčnosti. Pokud vás zajímá, jaké to bude v nebi, odpověď se vám pokusíme nabídnout v sobotu 26. září v 17:30.
Epizodu s názvem "Náš budoucí domov" reprízujeme reprízujeme v pondělí 28. září v 15:30 a ve čtvrtek 1. října v 9:30. Termíny dalších opakování je možno nalézt v našem programu.
přečíst více

Od neděle 19. září Po stopách apoštola Pavla

16. 9. 2009

V neděli 19. září 2009 v 17:25 začínáme vysílat nový americký seriál Po stopách apoštola Pavla. První díl se jmenuje z Tarsu do Jeruzaléma. Seriálem provází jeho autor a režisér Tony Moore.

přečíst více