Hudba

/ 31 dílů / poslední díl: 27. 1. 2016

Tento pořad zatím nemá popisek.

Take 6 v Praze!

3731 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Vokální skupina TAKE 6, která vznikla v roce 1980 na adventistické univerzitě v USA, navštívila ve středu 7. listopadu 2012 Prahu. Za svou úspěšnou kariéru získali TAKE 6 10x cenu Grammy a stejný počet Dove Awards. Během bohaté kariéry soubor spolupracoval s umělci jako jsou Stevie Wonder, Whitney Houston, Ray Charles, Quincy Jones a mnoho dalších.

Skupina, která spojuje R & B, gospel a jazz, patří mezi absolutní světovou špičku mezi vokálními tělesy a vyznačuje se bezchybnou intonací, nevšedními aranžemi a rytmickou hravostí. Jejich koncerty slibují všem posluchačům mimořádný zážitek.

Skupina Take 6 se netají vztahem k Bohu nejen v textech svých písní, ale i vyprávěním o Ježíši během koncertů. Všichni zakládající členové skupiny vyrostli v Církvi adventistů s. d.

Oficiální stránka Take 6
zobrazit více

Carolin No: Year of November

59919 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Co když všechny barvy našich vztahů zešednou? Co když déšť a podzimní plískanice nekončí a zdá se, že listopad potrvá  celý rok? Co když nejde ani zůstat ani odejít? Ptá se německá skupina Carolin No. A ve své písni Year of November odpovídá: Zbývá věřit, že po zimě přijde jaro, po temné noci svítání, po smutku radost. Zbývá naděje.
zobrazit více

Napište nám