Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (2/5): Jan Libotovský – Misie v neslyšícím světě

Právě sledujete: Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (2/5): Jan Libotovský – Misie v neslyšícím světě

Nahrávka pořízena při příležitosti bohoslužby CASD v Praze Strašnicích, 8. dubna 2017. Hovoří Jan Libotovský o misii v neslyšícím světě.
zobrazit více zobrazit méně

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (1/5): Dan Hrdinka – Sociální práce

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (1/5): Dan Hrdinka – Sociální práce

Misie adventistů ve světě: Chýbajúci článok

Misie adventistů ve světě: Chýbajúci článok

Misie adventistů ve světě: Útok slona

Misie adventistů ve světě: Útok slona

Další díly

Max Kašparů: Muž jako učitel svého druhu (4/5)

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž jako učitel svého druhu“. Záznamy všech přednášek vám představíme na HopeTV.

zobrazit více

Max Kašparů: Muž jako strážce záměny prostředku a cíle (3/5)

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž jako strážce záměny prostředků a cíle“.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první