Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (5/5): kázání Vít Vurst

Právě sledujete: Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (5/5): kázání Vít Vurst

Nahrávka pořízena při příležitosti bohoslužby CASD v Praze Strašnicích, 8. dubna 2017. Kázání si připravil Vít Vurst, B.Th. na téma Srdce, které neslyší.

zobrazit více zobrazit méně

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (4/5): kázání Mikuláš Pavlík

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (4/5): kázání Mikuláš Pavlík

Majstrštyk: Návrat marnotratného syna (2/26)

Majstrštyk: Návrat marnotratného syna (2/26)

Projekt rodina: Dům z karet (16/16)

Projekt rodina: Dům z karet (16/16)

Další díly

Max Kašparů: Přednášky nejen pro muže (1/5) Bohoslužba

O víkendu 8. – 9. října se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel témata: „Muž v pavučině současného světa“; „Muž jako strážce záměny prostředku a cíle“; „Muž jako učitel svého druhu“ a „Muž a strach“. Záznamy všech přednášek vám představíme na HopeTV.

zobrazit více

Kompas: Ekologie

Kompas to není pouze jméno pro malou krabičku se střelkou, ukazující k severnímu magnetickému pólu, ale také název nového pořadu určeného klukům a holkám, kteří se vydávají po nevyšlapaných cestách přírody, myšlení a vědění, aby tak mohli vést aktivní a zodpovědný život vůči sobě i ostatním.

Díl o ekologii nás zavede k oddílům dětí z Prahy a Berouna, kteří se rozhodli pomoct naší zelené planetě a vysázet několik malých stromků. V druhé části na zaslané dotazy odpovída nejlepší český rybář Jakub Vágner.

Více o klubu Pathfinder se dozvíte na:
http://www.pathfinder.cz
https://www.facebook.com/KlubPathfinder/

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první