První adventista ve střední Evropě

Právě sledujete: První adventista ve střední Evropě

S titulky

Prvním adventistou v Československu se stal z kraje 20. století Antonín Šimon, který si nové americké učení přivezl z Německa. Projděme s ním několik zásadních milníků v průběhu stoleté historie adventismu na území střední Evropy a podívejme se na jeho aktuální situaci dnes.

zobrazit více zobrazit méně

Sedmý den: Objevy ze ztracených stránek historie (1/5)

Sedmý den: Objevy ze ztracených stránek historie (1/5)

Majstrštyk: Vajíčkový tanec (21/26)

Majstrštyk: Vajíčkový tanec (21/26)

Re-form-ace: Stačí evangelium? (2/8)

Re-form-ace: Stačí evangelium? (2/8)

Další díly

Interview s Korneliem Novakem (12/13) CZ

Krátký rozhovor s Korneliem Novakem - původem rumunským motorkářem a kulturistou - přináší produkce HopeTV.cz v souvislosti se spuštěním 26 dílného seriálu Důkaz o Bohu.

Více informací na najdete na webu:
http://www.korneliusnovak.cz

zobrazit více

Důkaz o Bohu: Baron Prášil (19/26)

Když se zeptáte některých lidí, jak se mají, okamžitě odpovídají, že skvěle. Ani na chvilku se nad tím nezamyslí a vy víte, že jde o pózu. Nakonec zjistíte, že jejich život je v totálním chaosu, samotě a beznaději. Na první pohled všechno vypadá v pořádku, ale když jdete hlouběji, vidíte, co všechno je špatně. Nezáleží však na tom, co říkáme svému okolí, důležité je, že víme, jak na tom jsme, dokážeme si to přiznat a uvědomujeme si, že bez harmonického vztahu s Bohem k zásadnímu zlepšení nedojde.
Devatenáctý díl nového pořadu HopeTV.cz s misionářem Korneliem Novakem nese název "Baron Prášil".

Více informací na najdete na webu:
http://www.korneliusnovak.cz
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první