Misie adventistů ve světě: Hlboko v doline

Právě sledujete: Misie adventistů ve světě: Hlboko v doline

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve třetím čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Jihoasijské divizi, která leží mezi Arabským mořem a Bengálským zálivem. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Alvin si pro své misijní působení vybral zapadlou vesničku v malajské džungli. Věnuje se zde hlavně dětem. Díky němu také nedávno vyrostl první sbor v této oblasti.

zobrazit více zobrazit méně

Majstrštyk: Kamenování Štěpána (24/26)

Majstrštyk: Kamenování Štěpána (24/26)

Sedmý den: Objevy ze ztracených stránek historie (4/5)

Sedmý den: Objevy ze ztracených stránek historie (4/5)

Adventní bohoslužba pěveckého sboru Třinec

Adventní bohoslužba pěveckého sboru Třinec

Další díly

Důkaz o Bohu: Duch svatý (23/26)

Duch svatý není jen nějaká moc. Je to Boží přítomnost v našem životě. Ježíš Kristus a Bůh k nám přicházejí skrze Ducha svatého, abychom tak s nimi mohli žít v osobním vztahu a rozvíjet ho.
Dvacátý třetí díl nového pořadu HopeTV.cz s misionářem Korneliem Novakem nese název "Duch svatý".

Více informací na najdete na webu:
http://www.korneliusnovak.cz

zobrazit více

Den uprchlíků 2017

Církev adventistů sedmého dne si v sobotu 17. 6. 2017 připomíná fakt, že na světě je v každém okamžiku obrovské množství lidí, kteří jsou na cestě. Na cestě z bídy, útlaku, ohrožení života, náboženské nesvobody a podobně. Je čas se zastavit, myslet na ně, modlit se za ně a přemýšlet, zda je v možnostech každého z nás jim jakkoliv pomoci.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první