Re-form-ace: Stačí víra? (4/8)

Právě sledujete: Re-form-ace: Stačí víra? (4/8)

Rok 2017 je připomínkou, že uplynulo 500 let od začátku evropské reformace, kdy Martin Luther v Německu zveřejnil svých 95 tezí.
Třetím pilířem pro spasení je podle Luthera sola fide, tedy pouze vírou. Jak do toho zapadá téma odpustků a odpuštění? Kdo mi vlastně může odpustit? Víra určitě smysl má, ale je to mnohem složitější než v minulosti. Můžeme s tímto souhlasit?
Rozhovor v kostele Martina ve zdi vedli webpastor Jindřich Černohorský a duchovní Církve československé husitské Martin Chadima.

zobrazit více zobrazit méně

Důkaz o Bohu 2: Boží uzdravení (2/25)

Důkaz o Bohu 2: Boží uzdravení (2/25)

Majstrovské dielo: Dve strany váh (6/6)

Majstrovské dielo: Dve strany váh (6/6)

VideoZamyšlení – Každý je v tom sám?

VideoZamyšlení – Každý je v tom sám?

Další díly

Na ceste 5: Signály

Nový slovenský seriál Na ceste, který pro vás připravila televize HopeTV, přináší historický přehled o misijních cestách Církve adventistů sedmého dne. Pátý díl "Signály" probere rychlokurzem církevní dějiny počátku 20. století, kdy se misionáři rozjeli do všech koutů světa, aby každý světadíl mohl začít budovat své sbory a zdárně růst.

zobrazit více

Důkaz o Bohu: Zachránit život (7/26)

Jakým způsobem si můžeme zabezpečit svůj život? Existují pro to nějaká pravidla či nápověda? Bůh nám v Bibli radí prostřednictvím deseti přikázání a tyto posléze ještě překonává v podobě odkazu Ježíše Krista.

Sedmý díl nového pořadu HopeTV.cz s misionářem Korneliem Novakem nese název "Zachránit život".

Více informací na najdete na webu:
http://www.korneliusnovak.cz

Nebo na Facebooku:
https://www.facebook.com/korneliusnovak
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první