Stážista - promo spot

Právě sledujete: Stážista - promo spot

Projekt Moravskoslezského sdružení Církve adventistů sedmého dne s názvem "Stážista" je určený mladým lidem, kteří se chtějí zapojit do práce pro církev a pro lidi kolem sebe. Každý zájemce si může vyzkoušet nejrůznější služebnosti v rámci sboru a najít tak své místo i v rámci společenství.
zobrazit více zobrazit méně

Kořeny víry: Martin Luther a papežská bula (22/48)

Kořeny víry: Martin Luther a papežská bula (22/48)

Hľadanie 2: K podstate - Ježišov príchod (8/29)

Hľadanie 2: K podstate - Ježišov príchod (8/29)

Kořeny víry: 95 tezí Martina Luthera (21/48)

Kořeny víry: 95 tezí Martina Luthera (21/48)

Další díly

Misie adventistů ve světě: Ekologické pěstování

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve čtvrtém čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Euroasijské divizi, která leží mezi Černým a Ochotským mořem. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Ekologické zemědělství je v Moldávii klíčovým odvětvím. Iorie a jeho žena jsou zodpovědni za chod jedné z ekologických farem. Iorie studoval zemědělství a nyní chce své znalosti použít jako způsob zvěstování Krista. Společně zakládají zemědělskou školu a věří, že takto osloví zájemce z místní komunity.

zobrazit více

Re-form-ace: Stačí víra? (4/8)

Rok 2017 je připomínkou, že uplynulo 500 let od začátku evropské reformace, kdy Martin Luther v Německu zveřejnil svých 95 tezí.
Třetím pilířem pro spasení je podle Luthera sola fide, tedy pouze vírou. Jak do toho zapadá téma odpustků a odpuštění? Kdo mi vlastně může odpustit? Víra určitě smysl má, ale je to mnohem složitější než v minulosti. Můžeme s tímto souhlasit?
Rozhovor v kostele Martina ve zdi vedli webpastor Jindřich Černohorský a duchovní Církve československé husitské Martin Chadima.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první