Roman Hampacher: Abraham (2/6) Já + Ty (Kongres mládeže 2015 Komplex DNA)

Právě sledujete: Roman Hampacher: Abraham (2/6) Já + Ty (Kongres mládeže 2015 Komplex DNA)

Z pořadu: Abraham - Roman Hampacher (Kongres mládeže ČS 2015)

Můžete navštívit naše stránky:
http://www.hopetv.cz

Kongres mládeže Českého sdružení Církve adventistů sedmého dne se uskutečnil v srpnu 2015. Akce nesla název "Komplex DNA" a jejím cílem bylo znovu se zamyslet nad svojí podstatou a směřováním. Hlavním řečníkem celého kongresu byl pastor Církve adventistů Roman Hampacher.

Druhá promluva Romana Hampachera nás vybízí k tomu, abychom hledali odlišné přístupy vnímání víry, které nabízí naše okolí.

Můžete nás sledovat na Facebooku:
http://www.facebook.com/HopeTV

Odebírat naši tvorbu můžete zde:
http://goo.gl/GFLxYj

Jsme součástí Církve adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Musí evangelium slyšet celý svět? / 2015 3Q 13

Bible pro dnešek / Musí evangelium slyšet celý svět? / 2015 3Q 13

Blok 57 - Daniel Špinar

Blok 57 - Daniel Špinar

Bible pro dnešek / Pavlova misie a poselství / 2015 3Q 12

 Bible pro dnešek / Pavlova misie a poselství / 2015 3Q 12

Další nově nahraná videa

Slavnostní bohoslužba Naděje pro dnešek • Ted Wilson • dopoledne

Z pořadu: Online bohoslužby HopeTV

Slavnostní dopolední bohoslužba Církve adventistů sedmého dne u příležitosti návštěvy předsedy Generální konference církve Teda Wilsona.
Praha, PVA Letňany, 27. května 2023.
zobrazit více

7. Přirozenost člověka - JAKO HVĚZDY NA NOČNÍ OBLOZE

Z pořadu: Jako hvězdy na noční obloze

Série 28 krátkých citátů, které vás provedou Biblí a osvětlí vám cestu životem, udělají vám radost a dodají naději v těžkých dnech.
Použité citáty jsou z knihy Jerryho J. Thomase "Ten, který přichází". Čte Alfred Strejček.

Muž a žena byli stvořeni k Božímu obrazu, vybaveni individualitou a schopností svobodně myslet a jednat. I když byli stvořeni jako svobodné bytosti, jsou závislí na Bohu životem, dýcháním a vším ostatním. Každý člověk je nedělitelnou jednotou tělesných, duchovních a duševních projevů. Když naši první rodiče neuposlechli Boha, popřeli svou závislost na něm, a ztratili tím své vznešené postavení pod Boží vládou. Boží obraz v nich byl porušen, a oni se stali kořistí smrti. Jejich potomci dědí tuto padlou přirozenost s jejími následky, rodí se se slabostmi a náklonnostmi ke zlému. Bůh však v Kristu smířil svět se sebou a svým Duchem obnovuje ve smrtelných lidech činících pokání obraz jejich Tvůrce. Stvořeni k Boží slávě jsou povoláni milovat Boha, milovat se navzájem a starat se o své životní prostředí.

zobrazit více

Aktuality

Boží otázky

10. 8. 2025

Na našem Youtube kanále a postupně i v našem archivu najdete záznam přednášek Biblického týdne 2025 Českého sdružení CASD s názvem Boží otázky. Přednášejícím je Daniel Duda, předseda Trans-Evropské divize Církve adventistů sedmého dne. Všichni máme svůj seznam otázek, které bychom rádi položili Bohu. Ale skutečně důležité otázky nejsou ty, které my klademe Bohu, ale otázky, které klade on nám. Ty nám pomáhají "Ho" lépe poznat a sebe vidět v pravdivějším světle. Na Biblickém týdnu se účastníci zamysleli nad 5 otázkami, které Bůh položil na počátku lidstvu a jak je aplikovat i dnes.
přečíst více

Adventisté ve světě

11. 7. 2025

Je pro Vás zajímavé vidět jak žijí a co prožívají adventisté po celém světě? Pak nezapomínejte sledovat videa z cyklu Adventisté ve světě.
Mezinárodní stránky projektu: www.adventistmission.org

Celý playlist najdete také na www.adventistmission.cz

přečíst více

Novoroční bohoslužba

31. 12. 2024

Všechny Vás srdečně zveme ke společnému prožití novoroční online bohoslužby HopeTV 2025.
V sobotu 4. ledna začínáme ve 14:00 hodin na Youtube HopeTV.

Můžete se těšit na nový díl pořadu Bible pro dnešek a nebude chybět ani čas pro děti.
Novoroční pozdravy a úvahy si pro Vás připravili předsedové všech sdružení naší církve a předseda Česko-Slovenské unie Peter Čík.

Budeme rádi, pokud se k nám 4. ledna ve 14:00 hodin připojíte a prožijeme společně požehnané chvíle první soboty roku 2025.


přečíst více