Jsme adventisté sedmého dne...

Právě sledujete: Jsme adventisté sedmého dne...

Z pořadu: Jsme adventisté sedmého dne...

Potkáváte nás všude tam, kde se lidé obvykle potkávají. Na zastávce autobusu, na ulici, v obchodě, v montážní hale, v úřadu, v ordinaci. Radosti i starosti patří do našeho života v míře málo odlišné od té vaší. I na nás doléhá proměnlivost života v čase smutku a bolesti dokážeme zůstat „nad věcí" jen stěží. Stejně jako kohokoli jiného, i nás ovlivňuje zrychlené tempo doby. Na živobytí si vyděláváme prací, ale naše schopnosti a zdroje životní síly mají své hranice. Nemoci se nám nevyhýbají, a přestože některé lékařské studie dokazují, že žijeme v průměru až o pět let déle, na rakovinu a infarkty umíráme také. Dopravní nehody postihují i nás a nepořádky v různých sférách společnosti nás otravují stejně jako většinu ostatních. Milujeme a chceme být milováni. Jsme adventisté sedmého dne.

Více na www.adventiste.cz a www.casd.cz

zobrazit více zobrazit méně

Cliff! – 33: Všichni mrtví tohoto světa

Cliff! – 33: Všichni mrtví tohoto světa

Bible pro dnešek / Marek 2,27-28 / Kristus a sobota

Bible pro dnešek / Marek 2,27-28 / Kristus a sobota

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 4. část

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 4. část

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Jonáš – nespokojený prorok / 2021 3Q 12

Z pořadu: Bible pro dnešek

Proč si Bůh vybírá k důležitému úkolu právě Jonáše? A proč Jonáš vlastně utíká? V čem nám je Jonáš podobný a co je poselstvím jeho knihy?
Rozhovor na téma dvanáctého úkolu „Jonáš – nespokojený prorok" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teoložka Soňa Sílová.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Bible pro dnešek / List Židům – zaslíbený odpočinek / 2021 3Q 11

Z pořadu: Bible pro dnešek

1. list do Korintu říká, že ti co vyšli z Egypta, byli pokřtěni v Mojžíše v oblaku a moři. Co to znamená? A co znamená, že je doprovázel Kristus? A není Bůh krutý, když text říká, že ve většině z nich Bůh neměl zalíbení a že byli pobiti v pustině? A co to znamená, že má Boží lid pravý sobotní odpočinek teprve před sebou?
Rozhovor na téma jedenáctého úkolu „List Židům – zaslíbený odpočinek" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teoložka Soňa Sílová.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Aktuality

Novoroční bohoslužba HopeTV

25. 12. 2025

Všechny Vás srdečně zveme ke společnému prožití novoroční online bohoslužby HopeTV 2026.
V sobotu 3. ledna 2026 začínáme ve 14:00 hodin na webu HopeTV a na YouTube kanálu HopeTV.

Můžete se těšit na úvod do nového čtvrtletí studia Sobotní školy a na novou lekci Bible pro dnešek s Danielem Stehlíkem a Oldřichem Svobodou.
V premiéře Vám ukážeme jeden díl nového dětského pořadu. Novoroční pozdravy a úvahy si pro Vás připravili předsedové všech sdružení naší církve a předseda Č-S unie, bratr Peter Čík.

Tedy máte se na co těšit a my budeme rádi, pokud se k nám 3. ledna ve 14:00 hodin připojíte a prožijeme společně požehnané chvíle první soboty roku 2026.
přečíst více

Záznamy přednášek Naděje žije

28. 11. 2025

Od dnešního večera jsme postupně začali zveřejňovat záznamy přednášek projektu NADĚJE ŽIJE. Každý pátek a sobotu vždy zveřejníme celkem čtyři přednášky - dvě duchovní a dvě zdravotní.
Přehled přednášek najdete na webu www.nadejezije.cz nebo na našem Youtube profilu
https://www.youtube.com/channel/UCBbDQr5lzHZ1vJFdA...



přečíst více

Sobotní bohoslužba Naděje žije on-line

13. 11. 2025

V sobotu 15. listopadu od 10:00 Vás zveme ke sledování přímého přenosu společné bohoslužby pražských adventistických sborů z Kongresového centra v Praze. V rámci programu vystoupí řečník a kazatel Mark Finley, který je právě na návštěvě České republiky se svou manželkou Ernestine v rámci projektu https://www.nadejezije.cz.
přečíst více