Modlitební týden mládeže 2014 - Fero Kolesár

Právě sledujete: Modlitební týden mládeže 2014 - Fero Kolesár

Modlitební týden mládeže se tento rok uskuteční v termínu 15. -- 22. března a ponese téma Boží království. Po kladných ohlasech, které zazněly po odvysílání modlitebního týdne "pro dospělé", jsme se rozhodli natočit obrazový materiál i pro MT mládeže. Sobotní zahájení MTM obstará přímý přenos akce Anděl 2014, kde na téma první přednášky promluví ředitel festivalu UNITED a pastor z Křesťanských sborů Petr Húšť. Další přednášky budou zpracovány tzv. „offline" variantou, jejíž cílem bude, aby vybraný duchovní shrnul téma daného dne do krátkého zamyšlení. Úvahy budou kopírovat téma jednotlivých dní a věnovat se budou Božímu království. Mezi řečníky budou například vedoucí oddělení mládeže CASD Alen Chlebek, vedoucí oddělení mládeže Českého sdružení Václav Vondrášek nebo pastoři Tomáš Harastej a Jan Majer.

zobrazit více zobrazit méně

Modlitební týden mládeže 2014 - Petr Adame

Modlitební týden mládeže 2014 - Petr Adame

Bruce L. Bauer: Modlitba za nemocné (Motivační setkání Kroměříž 2015)

Bruce L. Bauer: Modlitba za nemocné (Motivační setkání Kroměříž 2015)

Válka ve jménu Boha? 1/3 Současný islámský extremismus (Martin Chadima)

Válka ve jménu Boha? 1/3 Současný islámský extremismus (Martin Chadima)

Další nově nahraná videa

Max Kašparů: Přednášky nejen pro muže (1/5) Bohoslužba

O víkendu 8. – 9. října se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel témata: „Muž v pavučině současného světa“; „Muž jako strážce záměny prostředku a cíle“; „Muž jako učitel svého druhu“ a „Muž a strach“. Záznamy všech přednášek vám představíme na HopeTV.

zobrazit více

Bible pro dnešek / Nevinná krev / 2016 4Q 8

Z pořadu: Bible pro dnešek

Jsou lidé, které problémy vedou pryč od Boha. A jiní se naopak drží pevně své víry. Jób patří do druhé skupiny. Je to překvapující? Co mu pomáhalo? A v čem byly rady Jóbových přátel falešné, i když se zdá, že mluví moudře a pravdu? A je troufalost říct Bohu "od plic", co si myslíme?
Rozhovor na téma osmého úkolu „Nevinná krev“ vedli redaktor HopeTV a internetový pastor Jindřich Černohorský a učitel starého zákona a hebrejštiny na Husitské teologické fakultě a Teologickém semináři CASD, doc. Mgr. Jiří Beneš, Th.D.
O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Aktuality

Záznamy přednášek Naděje žije

28. 11. 2025

Od dnešního večera jsme postupně začali zveřejňovat záznamy přednášek projektu NADĚJE ŽIJE. Každý pátek a sobotu vždy zveřejníme celkem čtyři přednášky - dvě duchovní a dvě zdravotní.
Přehled přednášek najdete na webu www.nadejezije.cz nebo na našem Youtube profilu
https://www.youtube.com/channel/UCBbDQr5lzHZ1vJFdA...



přečíst více

Sobotní bohoslužba Naděje žije on-line

13. 11. 2025

V sobotu 15. listopadu od 10:00 Vás zveme ke sledování přímého přenosu společné bohoslužby pražských adventistických sborů z Kongresového centra v Praze. V rámci programu vystoupí řečník a kazatel Mark Finley, který je právě na návštěvě České republiky se svou manželkou Ernestine v rámci projektu https://www.nadejezije.cz.
přečíst více

Přímé přenosy ze Strážovic

19. 9. 2025

Zveme Vás on-line do Strážovic, společně budeme putovat právě do Ninive – a to s naším hostem, bratrem Danielem Dudou, teologem, kazatelem a člověkem, který nás skrze Boží slovo provede čtyřmi zastaveními na cestě proroka, jenž se snažil vyhnout svému poslání.
Rádi vás přivítáme na 21. unijní konferenci ASI-CS, která se uskuteční ve dnech 19. – 20. září 2025.
Téma konference: Inspirace ze života Jonáše – Bůh na nečekaných místech
přečíst více