Manželství bez mýtů (4/5): Onanie škodí zdraví

Právě sledujete: Manželství bez mýtů (4/5): Onanie škodí zdraví

Z pořadu: Manželství bez mýtů (Národní týden manželství 2018)

Kdo z nás neslyšel bezpočet vtipů a narážek o manželství, které jakoby naznačovaly, že sňatkem končí veškerá romantika, zábava, zájem o druhého, štěstí, svoboda atd. Ale není to všechno trochu jinak?
Čtvrtým mýtem, že onanie škodí zdraví, nás provede vedoucí služby rodinám Církve adventistů sedmého dne Radomír Jonczy.

Národní týden manželství vznikl v roce 1996 ve Velké Británii, v roce 2007 se poprvé konal v ČR a v současné době se připravuje ve více než dvaceti dalších zemích světa.
http://www.tydenmanzelstvi.cz/

zobrazit více zobrazit méně

Manželství bez mýtů (3/5): Muž a žena jsou si rovni ve všem

Manželství bez mýtů (3/5): Muž a žena jsou si rovni ve všem

Manželství bez mýtů (2/5): Muž musí vládnout

Manželství bez mýtů (2/5): Muž musí vládnout

Manželství bez mýtů (1/5): Hádky ničí manželství

Manželství bez mýtů (1/5): Hádky ničí manželství

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Křídla nad Papuou

Z pořadu: Adventisté ve světě

V drsné horské oblasti Papuy v Indonésii, kde vesnice oddělují strmé
hory a husté džungle, nejsou žádné dálnice.
Ale nejsou tam ani žádné
snadné cesty.
Gary Roberts po léta překonával tyto nemožné vzdálenosti s křídly víry.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz
zobrazit více

Adventisté ve světě | Z obýváku až k domovu modlitby

Z pořadu: Adventisté ve světě

V každodenním shonu je snadné projít kolem míst, aniž bychom si všimli, co v nich Bůh dělá.

V Montevideu, hlavním městě Uruguaye, založila skupina lidí z Církve adventistů sedmého dne společenství, kde dosud žádné nebylo. Chtěli vytvořit místo, kde by mohla růst víra a kde by lidé mohli najít naději a pocit sounáležitosti.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz

zobrazit více

Aktuality

Pomáhám, Zn. rád

2. 3. 2018

Nemyslet jen na sebe a svoje pohodlí. Rozhlížet se kolem sebe a všímat si potřeb lídí. Rozhodmout se být tu pro druhé a začít pro ně něco dělat. Že se to snadno řekne ale hůře udělá? Víme to, proto vznikl tento dokument o dobrovolnické službě, kterou provozuje a koordinuje humanitární organizace ADRA. Dokument, jenž je poctou lidem, kteří druhým pomáhají a dávají svému okolí jasně najevo, že to jde a že to člověka může naplňovat štěstím.
Více o dobrovolnictví se dozvíte na www.adra.cz


přečíst více

Misie adventistů ve světě: Pojďme na to

28. 2. 2018

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve čtvrtém čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Euroasijské divizi, která leží mezi Černým a Ochotským mořem. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Cílem adventistických misionářů je oslovit hůře dostupná místa na světě. Do služby jsou zapojeni lidé, kteří v rámci své kultury oslovují druhé. Z dvou a půl tisíc dobrovolníků jich 48 slouží v Bangladéši a jeden z velkých problémů byl, že museli všude chodit pěšky. Teď se pro každého pořídilo jedno kolo a práce na misii se zefektivnila.


přečíst více

Bible pro dnešek / Oběť vděčnosti / 2018 1Q 09

26. 2. 2018

Ježíšem jsou Jeho následovníci vyzýváni, aby si své poklady ukládali v nebi a nikoli na zemi. Ale jak se to dělá a co to je za poklady? A jaké dary jsme dostali od Hospodina a jak jimi sloužit?
Rozhovor na téma devátého úkolu „Oběť vděčnosti" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teoložka Soňa Sílová.
O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk


přečíst více