Bible pro dnešek / Odpadnutí a nové oživení / 2019 4Q 11

Právě sledujete: Bible pro dnešek / Odpadnutí a nové oživení / 2019 4Q 11

Z pořadu: Bible pro dnešek

Asi bychom nečekali, že národ, který se vrátí ze zajetí, překoná mnoho útrap, a to pro co se rozhodl se podaří, že zanedlouho poruší své sliby a sklouzne do starých kolejí. Ale asi to známe každý ze svého života. Všechno má tendenci vracet se zpátky. Pokud nejsme ostražití potká nás stejný osud. Budeme opakovat chyby našich předchůdců. Ale dobrá zpráva je, že oživení je vždy možné, dokud na něj máme čas a záleží jen a jen na nás. Bůh je připraven nás k němu vést.
Rozhovor na téma jedenáctého úkolu „Odpadnutí a nové oživení", vedli redaktor Hope TV Jindřich Černohorský a teolog Josef Dvořák.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více zobrazit méně

Galavečer k výročí 20 let projektu BanglaKids

Galavečer k výročí 20 let projektu BanglaKids

Bible pro dnešek / Uctívání Hospodina / 2019 4Q 10

Bible pro dnešek / Uctívání Hospodina / 2019 4Q 10

Sametová bohoslužba 15. listopadu 2019

Sametová bohoslužba 15. listopadu 2019

Další nově nahraná videa

Naděje žije | Navrženo pro život | Mark Finley (02/10)

Z pořadu: Naděje žije

Možná jste si někdy řekli: „Život musí být víc než jen práce, povinnosti a každodenní shon.“ Tahle přednáška ukáže, že existuje cesta, jak najít cíl a žít naplno i uprostřed chaosu dnešní doby. Inspirující příběhy a nadčasové principy vás povzbudí k tomu, abyste znovu objevili, že náš život je stvořený pro víc než jen přežívání – pro radost, naději i vnitřní naplnění.


NADĚJE ŽIJE je křesťanská série večerů, která nabízí prostor zastavit se, přemýšlet a objevit cestu k životu, jež dává větší smysl. Jde o propojení praktických principů pro zdraví těla a mysli s inspirací, která čerpá z Bible.
V listopadu 2025 poprvé v Pražském Kongresovém centru vystoupili manželé Mark a Ernestine Finleyovi, uznávaní řečníci a autoři mnoha knih, kteří své zkušenosti sdíleli ve více než 100 zemích světa. Ve svých přednáškách kombinují moderní vědecké poznatky o zdraví s nadčasovými principy pro nalezení vnitřního klidu a smyslu života.


Pro více informací navštivte:
https://www.nadejezije.cz
zobrazit více

Adventisté ve světě | Škola pro život

Z pořadu: Adventisté ve světě

Každý ví, že mládež je budoucností každé země. V mongolském Ulánbátaru mnoho mladých lidí hledá odborné školy, které jim pomohou zajistit si práci. Jelikož takové vzdělávání je mimo město vzácné, mnoho z nich se za těmito příležitostmi stěhuje z odlehlých oblastí do Ulánbátaru.

Církev adventistů sedmého dne prostřednictvím odborné školy Sahmyook vnímá tuto potřebu jako příležitost poskytnout specializované vzdělání, které mladým lidem pomůže zajistit si práci a finančně se zabezpečit.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/

Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz
zobrazit více

Aktuality

Jsi originál, ne kopie! (4.) – Camporee 2014

12. 11. 2014

Stephan Sigg, na základě 4 biblických postav, představil dětem a dospívajícím originalitu každého z nás. Ve čtvrté části se zaměřil na postavu apoštola Pavla.
Záznam z česko-slovenské akce Klubu Pathfinder - "Camporee 2014". Hlavním hostem byl Stephan Sigg, vedoucí oddělení dětí a mládeže při Interevropské divizi CASD.
Ždírec nad Doubravou, 2014.
přečíst více

Modlitební týden 2014 – Kristova metoda (5.) – Lukáš Jureček

12. 11. 2014

Jak Kristus projevoval svoji lásku vůči druhým lidem a představoval Boha-Otce? Zamyšlení kazatele Lukáše Jurečka.
Každoroční Modlitební týden v rámci Církve adventistů sedmého dne (CASD) nabízí zvláštní příležitost společně se modlit a přemýšlet o Bohu i vztahu k druhým. Tématem letošního týdne je: "Kristova metoda".
přečíst více

Modlitební týden 2014 – Kristova metoda (4.) – Václav Vondrášek

11. 11. 2014

Jak Kristus projevoval svoji lásku vůči druhým lidem a představoval Boha-Otce? Zamyšlení kazatele Václava Vondráška.
Každoroční Modlitební týden v rámci Církve adventistů sedmého dne (CASD) nabízí zvláštní příležitost společně se modlit a přemýšlet o Bohu i vztahu k druhým. Tématem letošního týdne je: "Kristova metoda".
přečíst více