Manželství v síti (5/7): Zamotaná síť mezigeneračních vztahů

Právě sledujete: Manželství v síti (5/7): Zamotaná síť mezigeneračních vztahů

Z pořadu: Manželství v síti (Národní týden manželství 2020)

Pro Národní týden manželství roku 2020 je zvoleno téma: „Manželství v síti“. Pro tuto příležitost byl internetovou televizí HopeTV vytvořen sedmidílný cyklus, v němž je společně s odborníky a teology Církve adventistů sedmého dne diskutováno téma nejrůznějších významů sítí v manželství.
Nad tímto tématem můžeme přemýšlet jako manželé a rodiny, případně můžeme přizvat i své přátele.

Aktivita Národní týden manželství chce obrátit pozornost společnosti k manželství a k odvaze vytvářet dlouhodobá partnerství odhodlaná zvládat těžkosti, obnovovat vzájemné soužití, podporovat jeden druhého, růst a zrát. Cílem těchto iniciativ je vyjádřit podporu instituci, jejíž existence je dnes vážně ohrožena. Národní týden manželství chce v lidech znovu probudit naději, že dobré manželství je možné, připomenout, že stabilní a láskyplné rodinné zázemí je nejlepším místem pro výchovu dětí.

Více o akci Národní týden manželství se dozvíte zde:
http://www.tydenmanzelstvi.cz

zobrazit více zobrazit méně

Tebe mám rád | Příběhy pro děti #04

Tebe mám rád | Příběhy pro děti #04

Manželství v síti (4/7): Nejkratší manželství v Bibli

Manželství v síti (4/7): Nejkratší manželství v Bibli

Tondova opora | Příběhy pro děti #03

Tondova opora | Příběhy pro děti #03

Další nově nahraná videa

Naděje žije | Výhody životodárného nápoje | Ernestine Finley (02/09)

Z pořadu: Naděje žije

Naše tělo je z více než poloviny tvořené vodou – není divu, že bez ní nic nefunguje správně. Správná hydratace zlepšuje náladu, soustředění, spánek i regeneraci, zatímco její nedostatek může stát za únavou či bolestmi hlavy. Tento večer vám ukáže, proč voda není jen obyčejný nápoj, ale doslova životodárná tekutina, která prospívá celému organismu.

NADĚJE ŽIJE je křesťanská série večerů, která nabízí prostor zastavit se, přemýšlet a objevit cestu k životu, jež dává větší smysl. Jde o propojení praktických principů pro zdraví těla a mysli s inspirací, která čerpá z Bible.
V listopadu 2025 poprvé v Pražském Kongresovém centru vystoupili manželé Mark a Ernestine Finleyovi, uznávaní řečníci a autoři mnoha knih, kteří své zkušenosti sdíleli ve více než 100 zemích světa. Ve svých přednáškách kombinují moderní vědecké poznatky o zdraví s nadčasovými principy pro nalezení vnitřního klidu a smyslu života.

Pro více informací navštivte:
https://www.nadejezije.cz
zobrazit více

Naděje žije | Navrženo pro život | Mark Finley (02/10)

Z pořadu: Naděje žije

Možná jste si někdy řekli: „Život musí být víc než jen práce, povinnosti a každodenní shon.“ Tahle přednáška ukáže, že existuje cesta, jak najít cíl a žít naplno i uprostřed chaosu dnešní doby. Inspirující příběhy a nadčasové principy vás povzbudí k tomu, abyste znovu objevili, že náš život je stvořený pro víc než jen přežívání – pro radost, naději i vnitřní naplnění.


NADĚJE ŽIJE je křesťanská série večerů, která nabízí prostor zastavit se, přemýšlet a objevit cestu k životu, jež dává větší smysl. Jde o propojení praktických principů pro zdraví těla a mysli s inspirací, která čerpá z Bible.
V listopadu 2025 poprvé v Pražském Kongresovém centru vystoupili manželé Mark a Ernestine Finleyovi, uznávaní řečníci a autoři mnoha knih, kteří své zkušenosti sdíleli ve více než 100 zemích světa. Ve svých přednáškách kombinují moderní vědecké poznatky o zdraví s nadčasovými principy pro nalezení vnitřního klidu a smyslu života.


Pro více informací navštivte:
https://www.nadejezije.cz
zobrazit více

Aktuality

Bohoslužba živě už poosmé

7. 5. 2020

Již poosmé vás zveme ke společné online bohoslužbě. V sobotu 9. května začínáme v 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a pokračujeme interaktivní sobotní školou s teologem Oldřichem Svobodou.
Od 10.30 odvysíláme krátké video ke každoroční "Modlitbě pro Adru" a také proběhne výzva ke společné sbírce. Nezapomeneme ani na děti s písničkou Pavla Kantora a animovaným příběhem.
Následovat bude bohoslužba ze sboru Znojmo a s kázáním Jana Dymáčka, které bude tlumočeno do znakové řeči. Vysílání zakončíme pořady z produkce HopeTV.
přečíst více

Společně on-line již posedmé

1. 5. 2020

V sobotu 2. května společně s HopeTV prožijeme již sedmou společnou sobotu.

Sobotní program začíná 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a bude pokračovat on-line sobotní školou
s vedoucím Oddělení sobotní školy Oldřichem Svobodou.

Od 10.30 jsme připravili program pro děti s příběhem Jindry Černohorského.
Bohoslužba ze sboru Praha - Vinohrady s kázáním br. Michala Balcara začne v 10:45 a po skončení bohoslužby budeme pokračovat ve vysílání pořadů HopeTV.

Od 14.00 odvysíláme v samostatném streamu bohoslužbu v ruském jazyce s kázáním br. Shamraye ze sboru Praha - Kobylisy.
přečíst více

Pošesté se těšíme na sobotu s vámi

24. 4. 2020

V sobotu 25. dubna zve HopeTV již k šestému společnému sdílení soboty.
Sobotní program začíná 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a bude pokračovat on-line sobotní školou s teologem Oldřichem Svobodou.
Od 10.30 jsme připravili program pro děti s písničkou Pavla Kantora a v 11h začne bohoslužba ze sboru Považská Bystrica s kázáním br. Martina Homišina (kazatel sboru Topoľčany).
Po skončení bohoslužby budeme pokračovat ve vysílání produkce HopeTV.
přečíst více