Právě sledujete: Jan Dymáček: Křesťanská rodina – 13. část

Z pořadu: Křesťanská rodina - P. Raus, M. Voráč, J. Dymáček (Biblický týden MSS 2013)

Do jaké míry je pro manželství zásadní spiritualita u partnerů, v čem je osobní víra v Boha důležitá pro jejich vztah?

Záznam přednášek na téma: „Křesťanská rodina“, kterému se věnovali tři hlavní řečníci - Mojmír Voráč, Jan Dymáček a Pavel Raus. Ti se zaměřili na základy rodiny, její spiritualitu, vztah mezi partnery, rozvod a jeho dopady, ale i možnosti řešení různých problémů v rodině.

13. přednášku vedl Jan Dymáček, kazatel.

Biblický týden Moravskoslezského sdružení CASD 2013, Kroměříž.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek: On vzal naše hříchy na kříž

Bible pro dnešek: On vzal naše hříchy na kříž

Modlitební týden 2013 na HopeTV s Renatou Balcarovou – „Život ve světle“

Modlitební týden 2013 na HopeTV s Renatou Balcarovou – „Život ve světle“

Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 4. část

Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 4. část

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Křídla nad Papuou

Z pořadu: Adventisté ve světě

V drsné horské oblasti Papuy v Indonésii, kde vesnice oddělují strmé
hory a husté džungle, nejsou žádné dálnice.
Ale nejsou tam ani žádné
snadné cesty.
Gary Roberts po léta překonával tyto nemožné vzdálenosti s křídly víry.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz
zobrazit více

Adventisté ve světě | Z obýváku až k domovu modlitby

Z pořadu: Adventisté ve světě

V každodenním shonu je snadné projít kolem míst, aniž bychom si všimli, co v nich Bůh dělá.

V Montevideu, hlavním městě Uruguaye, založila skupina lidí z Církve adventistů sedmého dne společenství, kde dosud žádné nebylo. Chtěli vytvořit místo, kde by mohla růst víra a kde by lidé mohli najít naději a pocit sounáležitosti.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz

zobrazit více

Aktuality

Cyklus Osudy – Jiří Veselý – Vzpomínky perzekuovaných

7. 9. 2013

Jak vzpomínají na své odsouzení a uvěznění bývalí političtí vězni z řad členů a kazatelů Církve adventistů sedmého dne? S čím se vyrovnávali a co prožili ti, kteří se za komunistického režimu snažili zůstat věrní Bohu a zachování soboty jako biblického dne odpočinku? Co pro ně a jejich blízké bylo nejtěžší, s jakými reakcemi se setkávali u svých dozorců a spoluvězňů a co znamenala tato zkušenost pro jejich osobní život?
Vzpomíná Jiří Veselý, kazatel Církve adventistů sedmého dne (CASD).
Natočeno na Setkání perzekuovaných členů CASD, Sázava 2013, z něhož můžete zhlédnout reportáž zde.
přečíst více

Elias B. de Souza: Krása a zložitosť rodinného života – 7. část

6. 9. 2013

Záznam přednášek na téma: "Krása a zložitosť rodinného života". Přednáší dr. Elias Brasil de Souza. Dr. Souza působí jako náměstek ředitele institutu BRI, kde se věnuje výzkumu a výkladu Starého zákona.
Biblický týden Slovenského sdružení CASD 2013, Račkova dolina.
přečíst více

Seminář Gabriele Stangl - Co máme na půdě?

5. 9. 2013

Záznam semináře teoložky a psychoterapeutky Gabriele Stangl o tom, jak je i pro věřícího člověka důležité vyrovnat se s minulostí.
Seminář "Co máme na půdě?", který proběhl 19. května 2012 v modlitebně sboru Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov, navazuje na dopolední bohoslužbu, kde Gabriele Stangl hovoří o radosti v životě člověka-křesťana. Dopolední bohoslužbu můžete zhlédnout zde.
Gabriele Stangl působí v adventistické nemocnici Waldfriede v Berlíně, kde založila také baby box. Věnuje se jak rodinám s dětmi, tak i ženám, které děti nechtějí.


přečíst více