Naděje pro dnešek | Vítězství nad smrtí

Právě sledujete: Naděje pro dnešek | Vítězství nad smrtí

5 zhlédnutí

Z pořadu: Zprávy z Církve adventistů sedmého dne

Rádi bychom vás pozvali na biblické přednášky s názvem Naděje pro dnešek, které se konají ve dnech 12.-26. května 2023 ve Společenském centru Bethany v Praze. Přednášky přiblíží posluchačům aktuální biblickou zprávu a inspirují, jak najít pokoj a klid i v této nelehké době. Řečníkem je mimořádný zahraniční host Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne, která čítá necelých 22 milionů členů po celém světě. Posluchači uslyší 15 přednášek. Vstup je volný, není tedy nutné se nikde předem rezervovat. Akci organizuje Společenské centrum Bethany. Přednášky se konají mimo pondělí každý večer od 18:30 hodin. V sobotu posluchači uslyší rovnou 2 témata přednášek. Český překlad přednášek je zajištěn.

Zjistěte více na: https://spolecenskecentrum.cz/nadeje-pro-dnesek/
zobrazit více zobrazit méně

Naděje pro dnešek | Nestrachujte se...

Naděje pro dnešek | Nestrachujte se...

Veletrh evangelizace 2023 - NOVÉ zBoží

Veletrh evangelizace 2023 - NOVÉ zBoží

Naděje pro dnešek | Odpočinek plný radosti

Naděje pro dnešek | Odpočinek plný radosti

Další díly

ATI: otevíráme nový ročník a zveme tě ke studiu!

317 zhlédnutí

Z pořadu: Zprávy z Církve adventistů sedmého dne

Adventistický teologický institut otevírá nový ročník a zve vás ke studiu teologie. Poznejte duchovní život z nového úhlu a poznejte zajímavé teology a jejich osobité pohledy na víru a život!

Více informací na: https://ati.casd.cz/
zobrazit více

Aktuálně o Ukrajině – poděkování Mikuláše Pavlíka

2014 zhlédnutí

Z pořadu: Zprávy z Církve adventistů sedmého dne

Uplynul už mesiac od začiatku agresívnej a nezmyselnej vojny, ktorá bolestne poznamenala životy miliónov nevinných ľudí. Cirkev v Čechách, na Morave aj na Slovensku sa od prvých hodín začala aktívne podieľať na organizovaní pomoci cez ochotných jednotlivcov a zbory a cez humanitárnu organizáciu ADRA v oboch republikách. Vďaka finančným darom, za ktoré sme vám nesmierne vďační, sa už v prvých dňoch dostalo akútnej starostlivosti všetkým, ktorí sa ocitli bez prostriedkov na hraničnom priechode vo Vyšnom Nemeckom, ale aj na iných miestach našich republík...

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první