Právě sledujete: Slavnostní bohoslužba při příležitosti návštěvy předsedy GK Teda Wilsona

16991 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby z akcí Církve adventistů sedmého dne

Záznam živého přenosu slavnostní bohoslužby při příležitosti návštěvy předsedy Generální konference (GK) Církve adventistů sedmého dne v Praze, která se konala 23. června 2012 v kongresovém centru TOP HOTELU Praha.

Záznam má tři části. V první naleznete program soboty dopoledne, kde měl hlavní slovo předseda Euro-Africké divize Bruno Vertallier. Více informací o divizi a jejím předsedovi naleznete zde: http://www.euroafrica.org/

Dále je to bohoslužba s kázáním Teda N. C. Wilsona, předsedy GK. Ústředním biblickým textem promluvy je poselství tří andělů z knihy Zjevení Jana 14. kapitoly.

Třetí část záznamu obsahuje odpolední program. V jeho centru je opět kázání předsedy GK, ve kterém promýšlí verše z epištoly Filipským 2,1-11.

Předseda GK, Ted N.C. Wilson, je nejvyšším představitelem celosvětové organizace Církve adventistů. Do svého úřadu byl zvolen na základě hlasování na již 59. zasedání GK v roce 2010. Více o osobě předsedy GK: http://www.casd.cz/index.php?ID=4355 a také na:http://www.casd.cz/index.php?ID=4368

Oficiální internetové stránky církve můžete navštívit zde: http://www.adventist.org/

Obal na DVD a potisk nosiče ke stažení zde: DVD WILSON_potisk.

Pokud si s vypálením a potiskem nevíte rady, napište nám email na: awr@awr.cz a my vám zašleme hotové DVD v plastovém obalu. Cena služby je 150,- Kč.
zobrazit více zobrazit méně

100 let sboru v Karviné

100 let sboru v  Karviné

Záznam sobotní bohoslužby z konference SZ 2011

Záznam sobotní bohoslužby z konference SZ 2011

Bohoslužba Havířovská nota 2009

Bohoslužba Havířovská nota 2009

Další díly

Max Kašparů: Pokušení na poušti - sobotní bohoslužba (1/5)

45432 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby z akcí Církve adventistů sedmého dne

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel témata: „Muž v pavučině současného světa“; „Muž jako strážce záměny prostředku a cíle“; „Muž jako učitel svého druhu“ a „Muž a strach“. Záznamy všech přednášek vám představíme na HopeTV.
zobrazit více

Bohoslužba Brno: Gabriel Maurer - Vím, kdo mne zachrání (Konference ČSU 2004)

124 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby z akcí Církve adventistů sedmého dne

Napříč Čechami, Moravou a Slezskem připravila HopeTV.cz cyklus záznamů sobotních bohoslužeb, při kterých biblickým slovem provázejí kazatelé Církve adventistů sedmého dne, někteří její členové a zajímaví hosté.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první