Bible pro každého

Přednášky / 17 dílů / poslední díl: 26. 4. 2013

8. – 11. dubna 2013 se v pražských Bohnicích uskutečnila série přednášek s názvem „Bible pro každého“. Organizátorem přednášek bylo České sdružení Církve adventistů sedmého dne a americká televizní společnost It Is Written, jejíž ředitel John Bradshaw byl hlavním řečníkem celé akce. Více informací naleznete na www.bibleprokazdeho.cz.

Bible pro každého - John Bradshaw: Můžeme věřit Bibli?

9277 zhlédnutí

Z pořadu: Bible pro každého

Přinášíme záznam jedinečné série šestnácti večerů "Bible pro každého" s Johnem Bradshawem. Téma první přednášky nese název: "Můžeme věřit Bibli?"

John Bradshaw zpočátku působil v médiích na Novém Zélandu, odkud pochází. Pracoval zde jako disk jockey pro několik prestižních rozhlasových stanic. Tuto práci opustil v roce 1990, motivován touhou najít pravdu Bible a hlubší křesťanskou zkušenost. Byl pokřtěn a stal se členem Církve adventistů sedmého dne. Zde potkal svou budoucí manželku Melissu, se kterou má dnes dceru Shannon a syna Jacoba. Krátce po svatbě začal pracovat jako evangelista a kazatel v Hingtonu v USA. Sám říká, že se nic nevyrovná radosti, kterou prožívá, když vede druhé ke Kristu. Momentálně pracuje jako ředitel a přednášející v mezinárodní misijní organizaci "It Is Written" (Psáno jest).

Informace o přednáškách Bible pro každého naleznete na stránkách www.bibleprokazdeho.cz a také na facebooku www.facebook.com/bibleprokazdeho
zobrazit více

Napište nám