Blok 57 - Patrik Nehyba

Právě sledujete: Blok 57 - Patrik Nehyba

1603 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa osmé vydání pořadu „Blok 57″, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Moderátor relace Martin Žalud má několik cílů. Představit hosta netradičním způsobem. Klást neobvyklé otázky. Naťuknout téma duchovního života. A hlavně nenudit diváka.

Pozvání do osmého vydání přijal Patrik Nehyba, který se rozhodl svůj život odevzdat Bohu a slouží v Církvi adventistů sedmého dne jako pastor. O Patrikovi je známé, že díky jeho slovenskému temperamentu dříve odpovídá než přemýšlí. Co na sebe v rozhovoru prozradil? Proč chce sloužit Bohu a církvi? Jaká byla jeho životní cesta?
zobrazit více zobrazit méně

Blok 57 - Daniel Špinar

Blok 57 - Daniel Špinar

Blok 57 - David Špinar

Blok 57 - David Špinar

Blok 57 - Petr Bende

Blok 57 - Petr Bende

Další díly

Blok 57 - Timmy Höger

1081 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa nový diskusní pořad „Blok 57″, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Moderátor relace Martin Žalud má několik cílů. Představit hosta netradičním způsobem. Klást neobvyklé otázky. Naťuknout téma duchovního života. A hlavně nenudit diváka.

Blok 57 je zapadlá čtvrť rušného velkoměsta, kam se odváží jen málokdo. Výjimkou je moderátor talkshow Martin Žalud, který si do této čtvrti například pozval šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara, zpěváka Petra Bendeho, Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou, zpěváka Ezyho, „Head of Performace“ českého Googlu Davida Špinara nebo rapera Kalwiche.

Prvním hostem Martina Žaluda je raper Tomáš "Timmy" Hoger z hiphopové formace Wessani, který se snaží propojit moderní kulturu s tradičními hodnotami křesťanství.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první