Projekt rodina - Opustit hnízdo (4/16)

Právě sledujete: Projekt rodina - Opustit hnízdo (4/16)

Platí asi všeobecně, že neradi opouštíme to, co nám vyhovuje, co je pro nás pohodlné a co přináší užitek. Co ale dělat v případě, že partnerovi vyhovuje servis rodičů a nemá se k tomu, aby opustil své rodné "hnízdo"? Slibuje změnu a čas stále plyne. Jak se k této situaci postavit? Možná prožíváte, nebo jste prožili něco podobného. Jiná situace nastává, když se poznají lidé ve zralém věku, kteří už mají něco za sebou. Chtějí začít nový vztah, ale nemají vyřešenou minulost. Mnozí to co bylo, neřeší a utíkají před tím. Ale zjišťují, že to tak úplně nejde. Jak může poznamenat nový vztah právě neuzavřená minulost? A jak se s tím co bylo, dobře vyrovnat? Na toto téma jsme si povídali s naším hostem Mgr. Milenou Mikulkovou, poradkyní v oblasti výchovy a mezilidských vztahů. Více informací najdete na: http://www.projektrodina.cz/ Můžete navštívit naše stránky: http://www.hopetv.cz Můžete nás sledovat na Facebooku: http://www.facebook.com/HopeTV Odebírat naši tvorbu můžete zde: http://goo.gl/GFLxYj Jsme součástí Církve adventistů sedmého dne: http://www.casd.cz zobrazit více zobrazit méně

Blok 57 - Patrik Nehyba

Blok 57 - Patrik Nehyba

Projekt rodina - seznamte se s Milenou Mikulkovou

Projekt rodina - seznamte se s Milenou Mikulkovou

Čekáme... na co vlastně?

Čekáme... na co vlastně?

Další díly

Max Kašparů: Muž v pavučině současného světa (2/5)

O víkendu 8. – 9. října se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž v pavučině současného světa“. Záznamy všech přednášek vám představíme na HopeTV.

zobrazit více

Kompas: Vztahy

Kompas to není pouze jméno pro malou krabičku se střelkou, ukazující k severnímu magnetickému pólu, ale také název nového pořadu určeného klukům a holkám, kteří se vydávají po nevyšlapaných cestách přírody, myšlení a vědění, aby tak mohli vést aktivní a zodpovědný život vůči sobě i ostatním.

Díl o vztazích nás zavede k oddílu dětí z Příbrami, které se rozhodly udělat pro své rodiče přání a dát jim tak najevo, že je mají rády. V druhé části na zaslané dotazy odpovída Česká Miss 2013, která prožila začátek života v dětském domově Varonika Kašáková.

Více o klubu Pathfinder se dozvíte na:
http://www.pathfinder.cz
https://www.facebook.com/KlubPathfinder/

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první