Nesmrtelný Martin Hasík

Právě sledujete: Nesmrtelný Martin Hasík

142 zhlédnutí

Martinovi bylo 30 let, když mu poprvé diagnostikovali unikátní typ rakoviny. Jak se mu změnil život? Co to udělalo s jeho vírou? A proč se považuje za nesmrtelného?

zobrazit více zobrazit méně

Důkaz o Bohu: Hodnota života (10/26)

Důkaz o Bohu: Hodnota života (10/26)

Interview s Korneliem Novakem (6/13) CZ

Interview s Korneliem Novakem (6/13) CZ

Důkaz o Bohu: V šoku (9/26)

Důkaz o Bohu: V šoku (9/26)

Další díly

Výzva ke Dni lidí se zvláštními potřebami

106 zhlédnutí

22. duben je Dnem služby lidem se zvláštními potřebami. V souvislosti s tímto uvádí HopeTV.cz část bohoslužby z kostela v Praze-Strašnicích, v níž vystoupil i odborník na problematiku výchovy, vzdělávání a sociální integrace lidí s handicapem PhDr. Josef Slowík, Ph.D Bohoslužba pro neslyšící s názvem "Když srdce neslyší" proběhla ve strašnickém kostele dne 8. 4. 2017

zobrazit více

Interview s Korneliem Novakem (9/13) CZ

33 zhlédnutí

Krátký rozhovor s Korneliem Novakem - původem rumunským motorkářem a kulturistou - přináší produkce HopeTV.cz v souvislosti se spuštěním 26 dílného seriálu Důkaz o Bohu.

Více informací na najdete na webu:
http://www.korneliusnovak.cz
Nebo na Facebooku:
https://www.facebook.com/korneliusnovak


zobrazit více

Bible pro dnešek / Společenská zodpovědnost / 2017 2Q 4

1241 zhlédnutí

Mají křesťané poslouchat vlády, které jsou morálně zkažené? A má věřící žena zůstat s nevěřícím manželem, když je víra rozděluje? Přesně toto řešili věřící lidé v době apoštola Petra a my se z toho můžeme poučit.
Rozhovor na téma čtvrtého úkolu „Společenská zodpovědnost" vedli redaktor HopeTV a internetový pastor Jindřich Černohorský a teolog Mgr. Marek Harastej.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Na ceste 8: V meste

85 zhlédnutí

Nový slovenský seriál Na ceste, ktorý pre vás pripravila televízia HopeTV, prináša historický prehľad o misijných cestách Cirkvi adventistov siedmeho dňa. Ôsmy diel "V meste" sa zamýšľa, akým spôsobom možno najlepšie osloviť neveriacich ľudí vo veľkých mestách.

zobrazit více

Důkaz o Bohu: Kříž (15/26)

204 zhlédnutí

Ježíš Kristus za nás zemřel na kříži a přichází k nám jako Duch svatý, aby s námi mohl žít a ukazovat nám praktický cíl evangelia. Máme šanci Ho pozvat do svých životů. Nikdy nás nebude nutit, ale trpělivě klepe na dveře a čeká.
Patnáctý díl nového pořadu HopeTV.cz s misionářem Korneliem Novakem nese název "Kříž".

Více informací na najdete na webu:
http://www.korneliusnovak.cz
zobrazit více

Kompas: rozhovor s Ondřejem Havlíkem alias En.dru (bonusové video)

89 zhlédnutí

Ve čtvrtém dílu nového pořadu pro holky a kluky – Kompas – jsme se věnovali trávení volného času. Hostem byl herec a beatboxer Ondřej Havlík alias En.dru. Aby vám nic neuniklo, celý rozhovor s ním jsme vám přichystali zvlášť.
Více o pořadu Kompas se dozvíte na:
http://www.pathfinder.cz
https://www.facebook.com/KlubPathfinder/

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první