Blok 57 - Timmy Höger

Právě sledujete: Blok 57 - Timmy Höger

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa nový diskusní pořad „Blok 57″, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Moderátor relace Martin Žalud má několik cílů. Představit hosta netradičním způsobem. Klást neobvyklé otázky. Naťuknout téma duchovního života. A hlavně nenudit diváka.

Blok 57 je zapadlá čtvrť rušného velkoměsta, kam se odváží jen málokdo. Výjimkou je moderátor talkshow Martin Žalud, který si do této čtvrti například pozval šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara, zpěváka Petra Bendeho, Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou, zpěváka Ezyho, „Head of Performace“ českého Googlu Davida Špinara nebo rapera Kalwiche.

Prvním hostem Martina Žaluda je raper Tomáš "Timmy" Hoger z hiphopové formace Wessani, který se snaží propojit moderní kulturu s tradičními hodnotami křesťanství.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Přísloví 20,6 / Slova moudrosti

Bible pro dnešek / Přísloví 20,6 / Slova moudrosti

Teologická konference 2014 – Stvoření (6. část)

Teologická konference 2014 – Stvoření (6. část)

Bible pro dnešek / Přísloví 17. kap. / Správný žebříček hodnot

Bible pro dnešek / Přísloví 17. kap. / Správný žebříček hodnot

Další nově nahraná videa

Manželství v síti (7/7): Modlitba - ochranná síť manželství

Z pořadu: Manželství v síti (Národní týden manželství 2020)

Pro Národní týden manželství roku 2020 je zvoleno téma: „Manželství v síti“. Pro tuto příležitost byl internetovou televizí HopeTV vytvořen sedmidílný cyklus, v němž je společně s odborníky a teology Církve adventistů sedmého dne diskutováno téma nejrůznějších významů sítí v manželství.
Nad tímto tématem můžeme přemýšlet jako manželé a rodiny, případně můžeme přizvat i své přátele.

Aktivita Národní týden manželství chce obrátit pozornost společnosti k manželství a k odvaze vytvářet dlouhodobá partnerství odhodlaná zvládat těžkosti, obnovovat vzájemné soužití, podporovat jeden druhého, růst a zrát. Cílem těchto iniciativ je vyjádřit podporu instituci, jejíž existence je dnes vážně ohrožena. Národní týden manželství chce v lidech znovu probudit naději, že dobré manželství je možné, připomenout, že stabilní a láskyplné rodinné zázemí je nejlepším místem pro výchovu dětí.

Více o akci Národní týden manželství se dozvíte zde:
http://www.tydenmanzelstvi.cz

zobrazit více

Radek a Vlasta | Příběhy pro děti #06

Z pořadu: Příběhy pro děti

U příležitosti Národního týdne manželství v roce 2020 uvádí HopeTV sedmidílnou sérii písniček a povídání pro děti. Pastor Radek Jonczy s dětmi zpívá křesťanské písničky a vypráví jim příběhy ze svého života, z nichž si každý může odnést poučení o kamarádství, pomoci i odvaze.

zobrazit více

Aktuality

Boží otázky

10. 8. 2025

Na našem Youtube kanále a postupně i v našem archivu najdete záznam přednášek Biblického týdne 2025 Českého sdružení CASD s názvem Boží otázky. Přednášejícím je Daniel Duda, předseda Trans-Evropské divize Církve adventistů sedmého dne. Všichni máme svůj seznam otázek, které bychom rádi položili Bohu. Ale skutečně důležité otázky nejsou ty, které my klademe Bohu, ale otázky, které klade on nám. Ty nám pomáhají "Ho" lépe poznat a sebe vidět v pravdivějším světle. Na Biblickém týdnu se účastníci zamysleli nad 5 otázkami, které Bůh položil na počátku lidstvu a jak je aplikovat i dnes.
přečíst více

Adventisté ve světě

11. 7. 2025

Je pro Vás zajímavé vidět jak žijí a co prožívají adventisté po celém světě? Pak nezapomínejte sledovat videa z cyklu Adventisté ve světě.
Mezinárodní stránky projektu: www.adventistmission.org

Celý playlist najdete také na www.adventistmission.cz

přečíst více

Novoroční bohoslužba

31. 12. 2024

Všechny Vás srdečně zveme ke společnému prožití novoroční online bohoslužby HopeTV 2025.
V sobotu 4. ledna začínáme ve 14:00 hodin na Youtube HopeTV.

Můžete se těšit na nový díl pořadu Bible pro dnešek a nebude chybět ani čas pro děti.
Novoroční pozdravy a úvahy si pro Vás připravili předsedové všech sdružení naší církve a předseda Česko-Slovenské unie Peter Čík.

Budeme rádi, pokud se k nám 4. ledna ve 14:00 hodin připojíte a prožijeme společně požehnané chvíle první soboty roku 2025.


přečíst více