Právě sledujete: Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 8. část

12564 zhlédnutí

Z pořadu: Krize středního věku (Psychosociální konference 2013)

Krize středního věku. Tak zněl název 4. psychosociální konference Teologického semináře církve adventistů v Sázavě, která se uskutečnila 7. dubna 2013 v modlitebně sboru církve adventistů v Praze 2 na Vinohradech. HopeTV zaznamenala přednášky všech vystupujících a v následujících několika týdnech budeme jednotlivé přednášky na téma "Bylo mi 30 a do důchodu mám ještě daleko (aneb jak se žije člověku ve středním věku)" zveřejňovat v našem archivu.

Mezi přednášejícími se objevili například Josef Slowík ze Západočeské univerzity Plzeň, sociálně-pedagogická poradkyně Milena Mikulková,  duchovní Josef Hrdinka nebo psychoterapeut Daniel Hrdinka. 

Osmý díl videozáznamů z Psychosociální konference byl koncipován jako závěrečná diskuze, kterou moderoval Mgr. Luděk Svrček. Všech 5 přednášejících odpovídalo na dvě otázky. První dotaz se snažil vyzjistit, jaké je nejdůležitější poselství jejich příspěvku. Druhý dotaz se týkal otázky naší osobní prospěšnosti v rodinném, církevním či pracovním prostředí.
zobrazit více zobrazit méně

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 7. část

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 7. část

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 6. část

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 6. část

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 5. část

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 5. část

Další díly

Psychosociální konference 2013 - Krize středního věku, 1. část

14203 zhlédnutí

Z pořadu: Krize středního věku (Psychosociální konference 2013)

Krize středního věku. Tak zněl název 4. psychosociální konference Teologického semináře církve adventistů v Sázavě,  která se uskutečnila 7. dubna 2013 v modlitebně sboru církve adventistů v Praze 2 na Vinohradech. HopeTV zaznamenala přednášky všech vystupujících a v následujících několika týdnech budeme jednotlivé přednášky na téma "Bylo mi 30 a do důchodu mám ještě daleko (aneb jak se žije člověku ve středním věku)" zveřejňovat v našem archivu.

Mezi přednášejícími se objevili například Josef Slowík ze Západočeské univerzity Plzeň, psychoterapeut Daniel Hrdinka, duchovní Josef Hrdinka, sociálně-pedagogická poradkyně Milena Mikulková nebo lékař Josef Čupka. 

První přednáškový blok vedli Mgr. Luděk Svrček a Mgr. Daniel Hrdinka, B.Th, kteří se snažili představit dobu trvání středního věku a upozornit na největší rizika, jež deprimují mnoho třicátníků. Během první přednášky se budeme snažit hledat odpověď na otázky - Vybral jsem si dobře svého partnera? Žijeme s mým partnerem spolu nebo vedle sebe? Máme dostatek společných aktivit? Má naše rodina křesťanské základy?
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první