Blok 57 - Timmy Höger

Právě sledujete: Blok 57 - Timmy Höger

1081 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa nový diskusní pořad „Blok 57″, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Moderátor relace Martin Žalud má několik cílů. Představit hosta netradičním způsobem. Klást neobvyklé otázky. Naťuknout téma duchovního života. A hlavně nenudit diváka.

Blok 57 je zapadlá čtvrť rušného velkoměsta, kam se odváží jen málokdo. Výjimkou je moderátor talkshow Martin Žalud, který si do této čtvrti například pozval šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara, zpěváka Petra Bendeho, Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou, zpěváka Ezyho, „Head of Performace“ českého Googlu Davida Špinara nebo rapera Kalwiche.

Prvním hostem Martina Žaluda je raper Tomáš "Timmy" Hoger z hiphopové formace Wessani, který se snaží propojit moderní kulturu s tradičními hodnotami křesťanství.
zobrazit více zobrazit méně

Další díly

Blok 57 - Pavel Helan

2072 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

Blok 57 - Pavel Helan
zobrazit více

Blok 57 - Kalwich

1983 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

Blok 57 - Kalwich
zobrazit více

Blok 57 - Gabriela Kratochvílová

2037 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

Blok 57 - Gabriela Kratochvílová
zobrazit více

Blok 57 - Patrik Nehyba

1603 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa osmé vydání pořadu „Blok 57″, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Moderátor relace Martin Žalud má několik cílů. Představit hosta netradičním způsobem. Klást neobvyklé otázky. Naťuknout téma duchovního života. A hlavně nenudit diváka.

Pozvání do osmého vydání přijal Patrik Nehyba, který se rozhodl svůj život odevzdat Bohu a slouží v Církvi adventistů sedmého dne jako pastor. O Patrikovi je známé, že díky jeho slovenskému temperamentu dříve odpovídá než přemýšlí. Co na sebe v rozhovoru prozradil? Proč chce sloužit Bohu a církvi? Jaká byla jeho životní cesta?
zobrazit více

Blok 57 - Daniel Špinar

1191 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

Pozvání do dalšího vydání talkshow Martina Žaluda přijal šéf činohry Národního divadla v Praze Daniel Špinar. Rozhovor se pochopitelně zaměřil na otázky týkající se inscenování, práce s hereckým souborem, režijní práce či duchovní inspirace.
Daniel Špinar v roce 2004 absolvoval činoherní herectví a v roce 2008 činoherní režii na pražské DAMU. Po studiu, v letech 2008–2010 působil jako kmenový režisér Divadla na Vinohradech, poté nějaký čas na volné noze a od roku 2014 jako kmenový režisér Národního divadla. Režíroval mimo jiné i v Městském divadle v Kladně či v Klicperově divadle v Hradci Králové. Mezi jeho nejvýznamnější režijní práce patří Sofoklova Élektra v Divadle v Celetné (2005), autorské představení HOMO 06 v divadle DISK (2006) a inscenace textu spolužáka Petra Kolečka Britney goes to heaven v Divadle Petra Bezruče v Ostravě (2006). Za dramatizaci Dostojevského Bratrů Karamazových byl nominován na Cenu Evalda Schorma, kterou uděluje agentura DILIA, a dostal se až do užšího finále. Mezi další jeho práce patří např. Hamlet Williama Shakespeara ve Švandově divadle (prosinec 2013) nebo hra bratří Čapků Ze života hmyzu v Národním divadle (červen 2014). Koncem roku 2014 vyhrál s koncepcí Nová krev výběrové řízení na post uměleckého ředitele činohry Národního divadla v Praze, kde vystřídal Michala Dočekala.
zobrazit více

Blok 57 - David Špinar

689 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa diskusní pořad „Blok 57“, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti.

Třetí hostem moderátora Martina Žaluda je „Head of Performace“ českého Googlu David Špinar. Téma tedy bylo dané. Člověk vs technika. Kdo tento boj vyhrává?
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první