Vít Vurst • Polemika s Bohem 1/8 • Biblický týden ČS 2016

Právě sledujete: Vít Vurst • Polemika s Bohem 1/8 • Biblický týden ČS 2016

České sdružení Církev adventistů sedmého dne jako již tradičně pořádá studijně zaměřený týden, který se i tentokrát odehrává v konferenčním centru Immanuel v Dlouhém u Ždírce nad Doubravou. HopeTV pravidelně poskytuje audiozáznamy jednotlivých přednášek. Tématu „Polemika s Bohem“ se jako první ujal předseda Českého sdružení Vít Vurst. Více informací o Biblickém týdnu naleznete na www.biblickytyden.cz Ostatní přednášky z Biblického týdne ČS naleznete zde: http://goo.gl/gtH3az Můžete navštívit naše stránky: http://www.hopetv.cz Můžete nás sledovat na Facebooku: http://www.facebook.com/HopeTV Odebírat naši tvorbu můžete zde: http://goo.gl/GFLxYj Jsme součástí Církve adventistů sedmého dne: http://www.casd.cz zobrazit více zobrazit méně

Projekt rodina - Probuzení (8/16)

Projekt rodina - Probuzení (8/16)

Bohoslužba Praha Smíchov: Gary Krause - Pojďme strhnout zdi

Bohoslužba Praha Smíchov: Gary Krause - Pojďme strhnout zdi

Bohoslužba Praha Smíchov: Dwight Nelson - Dvě cesty (ASI 2006)

Bohoslužba Praha Smíchov: Dwight Nelson - Dvě cesty (ASI 2006)

Další díly

Majstrovské dielo: Obraz Boha (1/6)

Majstrovské dielo je dokumentárna séria austrálskej televízie HopeChannel, ktorá skúma niektoré z najslávnejších a najzaujímavejších umeleckých diel. V období, keď mnohí ľudia nevedeli čítať a písať, bolo umenie jediným prostriedkom pre pochopenie Boha.
Ako si predstavujete Boha? Ako zobraziť to, že je dobrý? V dejinách mu dalo svoju podobu už mnoho umelcov. Často ho vyobrazili ako prísneho, ustaraného alebo tajomného starčeka. Nie ako niekoho, s kým by ste túžili žiť večne. Aký je váš obraz Boha? Viete, ako veľmi vás miluje?

zobrazit více

Re-form-ace: Stačí milost? (3/8)

Rok 2017 je připomínkou, že uplynulo 500 let od začátku evropské reformace, kdy Martin Luther v Německu zveřejnil svých 95 tezí.
Druhým Lutherovým pilířem pro spasení je sola gratia, tedy pouze milostí. Jak tomu rozumět? A co k tomu říká první teolog milosti – Augustin?
Rozhovor v kostele Martina ve zdi vedli webpastor Jindřich Černohorský a kazatel a pedagog Michal Balcar.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první