Jiří Beneš: Jozue (spot 2)

Právě sledujete: Jiří Beneš: Jozue (spot 2)

Jiří Beneš je vedoucí Katedry biblistiky a judaistiky Husitské teologické fakulty UK v Praze. Osm let se zabýval výkladem starozákonní knihy Jozue a tento rok jej vydal knižně ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem a nakladatelstvím Návrat domů. Jako motto pro svou knihu si vybral část příběhu jednoho chasidského rabína.

zobrazit více zobrazit méně

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (5/5): kázání Vít Vurst

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (5/5): kázání Vít Vurst

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (4/5): kázání Mikuláš Pavlík

Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (4/5): kázání Mikuláš Pavlík

Majstrštyk: Návrat marnotratného syna (2/26)

Majstrštyk: Návrat marnotratného syna (2/26)

Další díly

Re-form-ace: Stačí jistota? (8/8)

Rok 2017 je připomínkou, že uplynulo 500 let od začátku evropské reformace, kdy Martin Luther v Německu zveřejnil svých 95 tezí.
Smrtelným hříchem Adama a Evy je lidská duše těžce narušena. A právě proto jsme odkázáni na Boží milost. Máme jistotu spasení? A co o tom říkal Martin Luther?
Rozhovor v kostele Martina ve zdi vedli webpastor Jindřich Černohorský a duchovní Církve československé husitské.

zobrazit více

Důkaz o Bohu 2: Boží uzdravení (8/25)

Jsou nemoci trestem od Boha?
Sedmý díl druhé řady pořadu HopeTV.cz s misionářem Korneliem Novakem o Božím uzdravení, kterým provází Martin Hasík.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první