Spot: Adventistická služba lidem se speciálními potřebami

Právě sledujete: Spot: Adventistická služba lidem se speciálními potřebami

S titulky

Není odlišnost jako odlišnost. Některé jsou společností akceptované, jiné ale člověka mezi ostatními hendikepují. Adventistická služba lidem se speciálními potřebami vznikla proto, aby i ti, kteří se v životě potýkají se závažnými problémy, mohli slyšet dobrou zprávu evangelia.

Více se dozvíte na stránkách:
http://www.bezbarier.casd.cz

zobrazit více zobrazit méně

Majstrštyk: Milostný dopis (5/26)

Majstrštyk: Milostný dopis (5/26)

Víra v podivném světě 2/7 • Biblický týden ČS 2017

Víra v podivném světě 2/7 • Biblický týden ČS 2017

Misie adventistů ve světě: Dvaja po dvoch

Misie adventistů ve světě: Dvaja po dvoch

Další díly

Na ceste 6: Rádio

Nový slovenský seriál Na ceste, ktorý pre vás pripravila televízia HopeTV, prináša historický prehľad o misijných cestách Cirkvi adventistov siedmeho dňa. Šiesty diel "Rádio" skúma, ako veľa ovplyvnil tento prístroj spôsob evanjelizácie na začiatku 20. storočia.

zobrazit více

Modlitební týden mládeže 2014 - Hampacher Roman

Modlitební týden mládeže2014 nesl téma Boží království. Mezi řečníky vystoupili napříkladtehdejší vedoucí oddělení mládeže CASD Alen Chlebek, vedoucí oddělení mládeže Českého sdružení Václav Vondrášek nebo pastoři Tomáš Harastej a Jan Majer.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první