Misie adventistů ve světě: Poď so mnou

Právě sledujete: Misie adventistů ve světě: Poď so mnou

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve druhém čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Západo-Středoafrické divizi CASD. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Koordinátoři globální misie posílají lidi do těžko dostupných míst na světě – říkáme jim "průkopníci". Tito muži a ženy pracují jako dobrovolníci minimálně rok a snaží se o založení nové skupiny věřících na tzv. bílých místech. A jaké jsou jejich příběhy v Keni a Tanzánii?

zobrazit více zobrazit méně

Víra v podivném světě 6/7 • Biblický týden ČS 2017

Víra v podivném světě 6/7 • Biblický týden ČS 2017

Majstrštyk: Modlitba bez konce (9/26)

Majstrštyk: Modlitba bez konce (9/26)

Misie adventistů ve světě: Víc než jen hra

Misie adventistů ve světě: Víc než jen hra

Další díly

Impulzy Jindry Černohorského - ZVON

Můžete navštívit naše stránky: http://www.hopetv.cz I kdybych ovládal všechny řeči světa a uměl mluvit vznešeně jako sám anděl, ale neměl v sobě lásku, jsou má slova jen práznými zvuky jako dunění zvonu nebo řinčení plechu. Můžete nás sledovat na Facebooku: http://www.facebook.com/HopeTV Odebírat naši tvorbu můžete zde: http://goo.gl/GFLxYj Jsme součástí Církve adventistů sedmého dne: http://www.casd.cz zobrazit více

Projekt rodina - Opustit hnízdo (4/16)

Platí asi všeobecně, že neradi opouštíme to, co nám vyhovuje, co je pro nás pohodlné a co přináší užitek. Co ale dělat v případě, že partnerovi vyhovuje servis rodičů a nemá se k tomu, aby opustil své rodné "hnízdo"? Slibuje změnu a čas stále plyne. Jak se k této situaci postavit? Možná prožíváte, nebo jste prožili něco podobného. Jiná situace nastává, když se poznají lidé ve zralém věku, kteří už mají něco za sebou. Chtějí začít nový vztah, ale nemají vyřešenou minulost. Mnozí to co bylo, neřeší a utíkají před tím. Ale zjišťují, že to tak úplně nejde. Jak může poznamenat nový vztah právě neuzavřená minulost? A jak se s tím co bylo, dobře vyrovnat? Na toto téma jsme si povídali s naším hostem Mgr. Milenou Mikulkovou, poradkyní v oblasti výchovy a mezilidských vztahů. Více informací najdete na: http://www.projektrodina.cz/ Můžete navštívit naše stránky: http://www.hopetv.cz Můžete nás sledovat na Facebooku: http://www.facebook.com/HopeTV Odebírat naši tvorbu můžete zde: http://goo.gl/GFLxYj Jsme součástí Církve adventistů sedmého dne: http://www.casd.cz zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první