Majstrštyk: Stvoření Adama (18/26)

Právě sledujete: Majstrštyk: Stvoření Adama (18/26)

Majstrštyk je dokumentární série australské televize HopeChannel, která zkoumá některá z nejslavnějších a nejzajímavějších náboženských uměleckých děl. V době, kdy mnozí nemohli číst, bylo umění používáno jako základ pro pochopení Boha.
Obraz "Stvoření Adama" namaloval roku 1511 italský malíř Michelangelo Buonarroti na strop Sixtinské kaple. Malba celého stropu mu trvala 4 roky. Na příběh stvoření měl ale jen několik týdnů. Moment, kdy se prst Boha a člověka téměř dotýkají, má jedno důležité poseltví: Boží moc je neomezená. Bůh může NĚCO stvořit z ničeho.

zobrazit více zobrazit méně

Majstrštyk: Zátiší s otevřenou Biblí (17/26)

Majstrštyk: Zátiší s otevřenou Biblí (17/26)

Misie adventistů ve světě: Jako vlastní dcera

Misie adventistů ve světě: Jako vlastní dcera

Majstrštyk: Zvedání kříže (16/26)

Majstrštyk: Zvedání kříže (16/26)

Další díly

Kompas: rozhovor s Ondřejem Havlíkem alias En.dru (bonusové video)

Ve čtvrtém dílu nového pořadu pro holky a kluky – Kompas – jsme se věnovali trávení volného času. Hostem byl herec a beatboxer Ondřej Havlík alias En.dru. Aby vám nic neuniklo, celý rozhovor s ním jsme vám přichystali zvlášť.
Více o pořadu Kompas se dozvíte na:
http://www.pathfinder.cz
https://www.facebook.com/KlubPathfinder/

zobrazit více

Muž v současném světě - Max Kašparů (5/5): Muž a strach

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž a strach“.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první