Kořeny víry: Martin Luther a papežská bula (22/48)

Právě sledujete: Kořeny víry: Martin Luther a papežská bula (22/48)

S titulky

Martinu Lutherovi nebylo dopřáno žít klidný život. Setkával se s opozicí a odsouzením. Římská církev vzala hrozbu vážně a vydala papežskou bulu. Luther se nedal odradit a tento dokument veřejně ve Wittenbergu spálil.

Seriál Kořeny víry se vrací k duchovnímu dědictví reformace a zkoumá vazby mezi současností, minulostí a budoucností. Seznamuje diváky s klíčovými osobnostmi a událostmi procesu reformace v celé Evropě. Všech 48 dílů tohoto zahraničního seriálu je opatřeno českými titulky - nezapomeňte si je zapnout v přehrávači YouTube.

Více informací naleznete zde:
www.lineagejourney.com
zobrazit více zobrazit méně

Hľadanie 2: K podstate - Ježišov príchod (8/29)

Hľadanie 2: K podstate - Ježišov príchod (8/29)

Kořeny víry: 95 tezí Martina Luthera (21/48)

Kořeny víry: 95 tezí Martina Luthera (21/48)

Hľadanie 2: K podstate - Aký je Boh? (7/29)

Hľadanie 2: K podstate - Aký je Boh? (7/29)

Další díly

Etiketa (Misie adventistů ve světě 2016/4Q)

Přinášíme vám novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve čtvrtém čtvrtletí 2016 uvidíte činnost členů církve v Euroasijské divizi CASD. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.

Díl "Etiketa" nás zavede do Rumunska, kde CASD realizuje svůj projekt pomoci středoškolákům v jejich rozvoji a objevování svého potenciálu. Etiketa v současnosti funguje na 15 školách a zájem o ni roste.

zobrazit více

Studentská bohoslužba — INRI road Praha — Jiří Pavlík — 24. listopadu 2016

Pražská mládež Církve adventistů sedmého dne uspořádala listopadovou studentskou bohoslužbu, kdy jejich pozvání přijal docent Husitské teologické fakulty Jiří Pavlík. Proděkan, člen Katedry biblistiky a judaistiky, vášnivý seriálový fanoušek a otec tří dětí otevřel na Vinohradech text Lukášova evangelia.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první