Kořeny víry: Nicolas Ridley & Hugh Latimer (36/48)

Právě sledujete: Kořeny víry: Nicolas Ridley & Hugh Latimer (36/48)

S titulky

Během vlády Marie Tudorovny bylo v Anglii odsouzeno na smrt přes 260 protestantů, čímž si královna vydobyla přízvisko "Krvavá Mary". Nejvýznamnějšími z odsouzených byli oxfordští mučedníci; první dva z nich byli Hugh Latimer and Nicolas Ridley. Jejich odmítnutí ustoupit v tom, co by někteří označili za nedůležitou věc, je oba stálo život.

Seriál Kořeny víry se vrací k duchovnímu dědictví reformace a zkoumá vazby mezi současností, minulostí a budoucností. Seznamuje diváky s klíčovými osobnostmi a událostmi procesu reformace v celé Evropě. Všech 48 dílů tohoto zahraničního seriálu je opatřeno českými titulky - nezapomeňte si je zapnout v přehrávači YouTube.

Více informací naleznete zde:
www.lineagejourney.com
zobrazit více zobrazit méně

14. unijní setkání ASI-CS • Olomouc • 3/4 sobota - Dopolední bohoslužba

14. unijní setkání ASI-CS • Olomouc • 3/4 sobota - Dopolední bohoslužba

14. unijní setkání ASI-CS • Olomouc • 2/4 pátek - Minikoncert Pavla Kantora

14. unijní setkání ASI-CS • Olomouc • 2/4 pátek - Minikoncert Pavla Kantora

Hľadanie 2: K podstate - Boží odpočinok (15/29)

Hľadanie 2: K podstate - Boží odpočinok (15/29)

Další díly

Na ceste 6: Rádio

Nový slovenský seriál Na ceste, ktorý pre vás pripravila televízia HopeTV, prináša historický prehľad o misijných cestách Cirkvi adventistov siedmeho dňa. Šiesty diel "Rádio" skúma, ako veľa ovplyvnil tento prístroj spôsob evanjelizácie na začiatku 20. storočia.

zobrazit více

Modlitební týden mládeže 2014 - Hampacher Roman

Modlitební týden mládeže2014 nesl téma Boží království. Mezi řečníky vystoupili napříkladtehdejší vedoucí oddělení mládeže CASD Alen Chlebek, vedoucí oddělení mládeže Českého sdružení Václav Vondrášek nebo pastoři Tomáš Harastej a Jan Majer.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první