Kořeny víry: Thomas Cranmer (37/48)

Právě sledujete: Kořeny víry: Thomas Cranmer (37/48)

S titulky

Thomas Cranmer prožíval poklidný život na univerzitě v Cambridge, aby se stal arcibiskupem z Canterbury, později se však stal vězněm v londýnském Toweru a následně zemřel jako mučedník v Oxfordu. Byl nejznámější a také při své popravě nejodvážnější z obětí, které zemřely během krutovlády Marie Tudorovny.

Seriál Kořeny víry se vrací k duchovnímu dědictví reformace a zkoumá vazby mezi současností, minulostí a budoucností. Seznamuje diváky s klíčovými osobnostmi a událostmi procesu reformace v celé Evropě. Všech 48 dílů tohoto zahraničního seriálu je opatřeno českými titulky - nezapomeňte si je zapnout v přehrávači YouTube.

Více informací naleznete zde:
www.lineagejourney.com
zobrazit více zobrazit méně

Hľadanie 2: K podstate - Nadprirodzeno (21/29)

Hľadanie 2: K podstate - Nadprirodzeno (21/29)

ADRAnalin - chcete vidět svět jinak?

ADRAnalin - chcete vidět svět jinak?

Kořeny víry: Nicolas Ridley & Hugh Latimer (36/48)

Kořeny víry: Nicolas Ridley & Hugh Latimer (36/48)

Další díly

Max Kašparů: Muž jako učitel svého druhu (4/5)

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž jako učitel svého druhu“. Záznamy všech přednášek vám představíme na HopeTV.

zobrazit více

Max Kašparů: Muž jako strážce záměny prostředku a cíle (3/5)

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž jako strážce záměny prostředků a cíle“.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první