Zabijáci manželství (1/6): Poruchy komunikace

Právě sledujete: Zabijáci manželství (1/6): Poruchy komunikace

Pro Národní týden manželství roku 2019 je zvoleno téma: „Zabijáci manželství a jak se jim bránit“. Pro tuto příležitost byl internetovou televizí HopeTV vytvořen šestidílný cyklus, v němž je společně s odborníky Církve adventistů sedmého dne diskutováno téma nejrůznějších "zabijáků", které mohou manželství ohrozit.
Nad tímto tématem můžeme přemýšlet jako manželé a rodiny, případně můžeme přizvat i své přátele.

Aktivita Národní týden manželství chce obrátit pozornost společnosti k manželství a k odvaze vytvářet dlouhodobá partnerství odhodlaná zvládat těžkosti, obnovovat vzájemné soužití, podporovat jeden druhého, růst a zrát. Cílem těchto iniciativ je vyjádřit podporu instituci, jejíž existence je dnes vážně ohrožena. Národní týden manželství chce v lidech znovu probudit naději, že dobré manželství je možné, připomenout, že stabilní a láskyplné rodinné zázemí je nejlepším místem pro výchovu dětí.

Více o akci Národní týden manželství se dozvíte zde:
http://www.tydenmanzelstvi.cz

zobrazit více zobrazit méně

ADRAnalin – chcete se k nám přidat?

ADRAnalin – chcete se k nám přidat?

Hľadanie 2: K podstate - Peklo podľa Biblie (22/29)

Hľadanie 2: K podstate - Peklo podľa Biblie (22/29)

ADRAnalin - jak pomáhat z domova?

ADRAnalin - jak pomáhat z domova?

Další díly

Majstrštyk: Chlapec vyfukující mýdlové bubliny (4/26)

Majstrštyk je dokumentární série australské televize HopeChannel, která zkoumá některá z nejslavnějších a nejzajímavějších náboženských uměleckých děl. V době, kdy mnozí nemohli číst, bylo umění používáno jako základ pro pochopení Boha.
Obraz Chlapec vyfukující mýdlové bubliny namaloval roku 1867 francouzský malíř Édouard Manet. Proč se tak často kreslí děti s bublinami? Jde o ilustraci života, nebo najdeme ještě hlubší podtext?

zobrazit více

Víra v podivném světě 1/7 • Biblický týden ČS 2017

České sdružení Církve adventistů sedmého dne pořádá studijně zaměřený týden, který se i tentokrát odehrává v konferenčním centru Immanuel v Dlouhém u Ždírce nad Doubravou. HopeTV pravidelně poskytuje audiozáznamy jednotlivých přednášek. Tématu „Víra v podivném světě“ se věnuje vedoucí katedry Starého zákona na Newbold College Laurence Turner.

Více informací o Biblickém týdnu naleznete na http://www.biblickytyden.cz

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první