Právě sledujete: Kongres mládeže "ON " - Pavel Šimek - 1. část

Z pořadu: Poselství 1. listu Tesalonickým - Pavel Šimek (Kongres mládeže 2012)

V létě 2012 se uskutečnil kongres mládeže Moravskoslezského a Slovenského sdružení CASD 2012 s názvem "ON". Název kongresu "ON" vycházel z biblického textu, který je zapsán v 1. Tesalonickým 5,24: "Věrný je ten, který vás povolal; ON to také učiní." Hlavním řečníkem akce byl pastor Církve adventistů sedmého dne Pavel Šimek.

Jeho první zamyšlení si klade otázku: "Je pro nás Bůh vzdálený "On", tedy ten ve třetí osobě, nebo se chce stát součástí každého "Já"?".
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Jan 15,9-11 a 13,35 / Apoštolové a zákon

Bible pro dnešek / Jan 15,9-11 a 13,35 / Apoštolové a zákon

Unijní konference CASD 2014: Zůstaňte ve mně

Unijní konference CASD 2014: Zůstaňte ve mně

Bible pro dnešek / Efezským 2,4-7 / Kristus, zákon a smlouvy

Bible pro dnešek / Efezským 2,4-7 / Kristus, zákon a smlouvy

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Práce jako nástroj růstu / 2020 4Q 11

Z pořadu: Bible pro dnešek

Král Šalomoun hovoří o tom, že člověk by se měl radovat z práce. Je práce dar od Boha, anebo nutné zlo? Jaký byl původní záměr Hospodina, co se týče člověka a práce? Vše podle apoštola Pavla máme dělat k Boží slávě. Co to je ta Boží sláva a jak se dá vše dělat k té Boží slávě?
Rozhovor na téma jedenáctého úkolu „Práce jako nástroj růstu" vedli redaktor Hope TV Jindřich Černohorský a kazatel Josef Dvořák.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Bible pro dnešek / Křesťan, věda a umění / 2020 4Q 10

Z pořadu: Bible pro dnešek

Jak je to s uměním a krásou? Jaký vztah k umění mám mít křesťan? Je Bůh příznivcem krásy a umění? Jaké umění je dobré a které může být i škodlivé? Dá se charakterizovat co je dobrá věda a špatná věda? Když hovoříme o vzniku země, tak vědci mají nějaký postoj. Je to postoj vědecký a nebo i jejich vnímání je založeno na víře?
Rozhovor na téma desátého úkolu „Křesťan, věda a umění" vedli redaktor Hope TV Jindřich Černohorský a kazatel Josef Dvořák.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Aktuality

Záznamy přednášek Naděje žije

28. 11. 2025

Od dnešního večera jsme postupně začali zveřejňovat záznamy přednášek projektu NADĚJE ŽIJE. Každý pátek a sobotu vždy zveřejníme celkem čtyři přednášky - dvě duchovní a dvě zdravotní.
Přehled přednášek najdete na webu www.nadejezije.cz nebo na našem Youtube profilu
https://www.youtube.com/channel/UCBbDQr5lzHZ1vJFdA...



přečíst více

Sobotní bohoslužba Naděje žije on-line

13. 11. 2025

V sobotu 15. listopadu od 10:00 Vás zveme ke sledování přímého přenosu společné bohoslužby pražských adventistických sborů z Kongresového centra v Praze. V rámci programu vystoupí řečník a kazatel Mark Finley, který je právě na návštěvě České republiky se svou manželkou Ernestine v rámci projektu https://www.nadejezije.cz.
přečíst více

Přímé přenosy ze Strážovic

19. 9. 2025

Zveme Vás on-line do Strážovic, společně budeme putovat právě do Ninive – a to s naším hostem, bratrem Danielem Dudou, teologem, kazatelem a člověkem, který nás skrze Boží slovo provede čtyřmi zastaveními na cestě proroka, jenž se snažil vyhnout svému poslání.
Rádi vás přivítáme na 21. unijní konferenci ASI-CS, která se uskuteční ve dnech 19. – 20. září 2025.
Téma konference: Inspirace ze života Jonáše – Bůh na nečekaných místech
přečíst více