Blok 57 - Petr Bende

Právě sledujete: Blok 57 - Petr Bende

1870 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa druhý díl pořadu „Blok 57“, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Hostem aktuálního vydání je účastník druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar, muzikant a zpěvák Petr Bende. Jaká je jeho životní cesta? Kým je pro něj Bůh? A jakou knihu by si vzal pustý ostrov?

Blok 57 je zapadlá čtvrť rušného velkoměsta, kam se odváží jen málokdo. Výjimkou je moderátor talkshow Martin Žalud, který si do této čtvrti například pozval šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara, Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou, zpěváka Ezyho, „Head of Performace“ českého Googlu Davida Špinara nebo rapera Kalwiche.
zobrazit více zobrazit méně

Blok 57 - Timmy Höger

Blok 57 - Timmy Höger

Další díly

Blok 57 - Timmy Höger

1080 zhlédnutí

Z pořadu: Blok 57

HopeTV vypouští do světa nový diskusní pořad „Blok 57″, jehož smyslem je představit známé či zajímavé osobnosti. Moderátor relace Martin Žalud má několik cílů. Představit hosta netradičním způsobem. Klást neobvyklé otázky. Naťuknout téma duchovního života. A hlavně nenudit diváka.

Blok 57 je zapadlá čtvrť rušného velkoměsta, kam se odváží jen málokdo. Výjimkou je moderátor talkshow Martin Žalud, který si do této čtvrti například pozval šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara, zpěváka Petra Bendeho, Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou, zpěváka Ezyho, „Head of Performace“ českého Googlu Davida Špinara nebo rapera Kalwiche.

Prvním hostem Martina Žaluda je raper Tomáš "Timmy" Hoger z hiphopové formace Wessani, který se snaží propojit moderní kulturu s tradičními hodnotami křesťanství.
zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první