Co máme na půdě? - Gabriele Stangl

Přednášky, Zdravý životní styl / 1 dílů / poslední díl: 5. 9. 2013

Záznam semináře teoložky a psychoterapeutky Gabriele Stangl o tom, jak je i pro věřícího člověka důležité vyrovnat se s minulostí. Seminář „Co máme na půdě?“, proběhl 19. května 2012 v modlitebně sboru Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov

Co máme na půdě? - Gabriele Stangl

231 zhlédnutí

Z pořadu: Co máme na půdě? - Gabriele Stangl

Záznam semináře teoložky a psychoterapeutky Gabriele Stangl o tom, jak je i pro věřícího člověka důležité vyrovnat se s minulostí.

Seminář "Co máme na půdě?", proběhl 19. května 2012 v modlitebně sboru Církve adventistů sedmého dne Praha-Smíchov.

Sestra Stanglová je teoložka a psychoterapeutka. Nějakou dobu učila hebrejštinu, dále působila v domově důchodců a nyní má bohatou praxi jako psychoterapeuta a kaplanka v adventistické nemocnici Waldfriede v Berlíně. Sestra Gabriela založila v této nemocnici také baby-box a věnuje se při své práci ženám, které děti nechtějí, ale i rodinám, které naopak nechtěné děti adoptují. Při víkendových setkáních se skupinami žen v různých zemích se Gabriele Stanglová ochotně dělí o své osobní a odborné zkušenosti a nabízí možné odpovědi na otázku, jak evangelizovat v dnešní době. Hovoří o obavách, které často ženy trápí, ale také o radosti v životě člověka – křesťana.

zobrazit více

Napište nám