Národní týden manželství 2024

Zpravodajství, Přednášky, Diskuzní pořady / 1 dílů / poslední díl: 2. 7. 2024

V rámci Národního týdne manželství 2024 Vás zveme ke sledování pořadu s religionistou, psychoterapeutem a gynekologem Prokopem Remešem. Rozhovor začíná v přímém přenosu 14. února 2024 od 18 hodin na téma "Hagioterapie v manželských vztazích". Jako atestovaný psychiatr je zakladatelem psychoterapeutického směru existenciální hagioterapie. Jedná se o formu terapie, v níž Bible a její příběhy slouží jako zrcadlo vlastních náhledů na život. Bezprostředním cílem hagioterapie je posilování zralých postupů v oblasti životních hodnot. Vzdáleným cílem je proměna životního vzorce nespokojenosti s tím, co člověk nemá, v životní vzorec vděčnosti za to, co má. Přímým přenosem nás bude provázet vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy a nebude chybět ani možnost položit Vaše dotazy přes chat.


Hagioterapie v manželských vztazích: Prokop Remeš a Radomír Jonczy | NTM 2024

Z pořadu: Národní týden manželství 2024

V rámci Národního týdne manželství 2024 Vás zveme ke sledování pořadu s religionistou, psychoterapeutem a gynekologem Prokopem Remešem.
Rozhovor začíná v přímém přenosu 14. února 2024 od 18 hodin na téma "Hagioterapie v manželských vztazích".
Jako atestovaný psychiatr je zakladatelem psychoterapeutického směru existenciální hagioterapie. Jedná se o formu terapie, v níž Bible a její příběhy slouží jako zrcadlo vlastních náhledů na život.
Bezprostředním cílem hagioterapie je posilování zralých postupů v oblasti životních hodnot. Vzdáleným cílem je proměna životního vzorce nespokojenosti s tím, co člověk nemá, v životní vzorec vděčnosti za to, co má.
Přímým přenosem nás bude provázet vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy a nebude chybět ani možnost položit Vaše dotazy přes chat.
zobrazit více

Napište nám