Nejste to, co jíte, ale jak myslíte - Vladimír Král

Přednášky, Zdravý životní styl / 3 dílů / poslední díl: 22. 10. 2012

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha–Smíchov pořádal v březnu 2012 cyklus přednášek prof. RNDr. Vladimíra Krále, DSc. s názvem "Nejte to, co jíte, ale jak myslíte". Přednášky se věnovali správnému životním stylu.

Vladimír Král - Jak si zajistit skvělou budoucnost?

13484 zhlédnutí

Z pořadu: Nejste to, co jíte, ale jak myslíte - Vladimír Král

Jak se orientovat v současném světě plném krizí? Jak se můžeme zabezpečit pro budoucnost? Jak přežít krize a mít skvělou perspektivu? I na tyto otázky hledá odpovědi prof. RNDr. Vladimír Král, DSc. v rámci cyklu předášek uspořádaných ve sboru CASD Praha - Smíchov na jaře 2012.
zobrazit více

Vladimír Král - Určují naše jednání geny?

14357 zhlédnutí

Z pořadu: Nejste to, co jíte, ale jak myslíte - Vladimír Král

Jaké závislosti můžeme ovlivnit? Jak se správně rozhodovat? Jak vybudovat dobré návyky a zbavit se závislostí? I na tyto otázky hledá odpovědi prof. RNDr. Vladimír Král, DSc. v rámci cyklu předášek uspořádaných ve sboru CASD Praha - Smíchov na jaře 2012.
zobrazit více

Vladimír Král – Nejste to, co jíte, ale jak myslíte

13520 zhlédnutí

Z pořadu: Nejste to, co jíte, ale jak myslíte - Vladimír Král

Lze životním stylem oddálit nemoci? Jaký vliv na náš život má pozitivní myšlení? Co nám říkají nervové pochody v našem mozku? A jak nám pomáhá naděje a víra? I na tyto otázky hledá odpovědi prof. RNDr. Vladimír Král, DSc. v rámci cyklu předášek uspořádaných ve sboru CASD Praha - Smíchov na jaře 2012.
zobrazit více

Napište nám