Adventisté ve světě | V Bruselu už nejste sami

Právě sledujete: Adventisté ve světě | V Bruselu už nejste sami

Z pořadu: Adventisté ve světě

Bruselu se přezdívá hlavní město Evropy, protože zde sídlí Evropský parlament. Přestože je toto město plné různých kultur, můžete se zde snadno cítit sami. Adventisté se ale snaží nabídnout prostor přijetí a naděje.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/

Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz

Pro Církev adventistů sedmého dne vyrobila Maranatha z.s.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Blahoslavení, kteří věří / 2024 4Q 07

Bible pro dnešek / Blahoslavení, kteří věří / 2024 4Q 07

Bible pro dnešek / Další svědectví o Ježíši / 2024 4Q 06

Bible pro dnešek / Další svědectví o Ježíši / 2024 4Q 06

Bible pro dnešek / Svědectví Samařanů / 2024 4Q 05

Bible pro dnešek / Svědectví Samařanů / 2024 4Q 05

Další nově nahraná videa

Naděje žije | Navrženo pro život | Mark Finley (02/10)

Z pořadu: Naděje žije

Možná jste si někdy řekli: „Život musí být víc než jen práce, povinnosti a každodenní shon.“ Tahle přednáška ukáže, že existuje cesta, jak najít cíl a žít naplno i uprostřed chaosu dnešní doby. Inspirující příběhy a nadčasové principy vás povzbudí k tomu, abyste znovu objevili, že náš život je stvořený pro víc než jen přežívání – pro radost, naději i vnitřní naplnění.


NADĚJE ŽIJE je křesťanská série večerů, která nabízí prostor zastavit se, přemýšlet a objevit cestu k životu, jež dává větší smysl. Jde o propojení praktických principů pro zdraví těla a mysli s inspirací, která čerpá z Bible.
V listopadu 2025 poprvé v Pražském Kongresovém centru vystoupili manželé Mark a Ernestine Finleyovi, uznávaní řečníci a autoři mnoha knih, kteří své zkušenosti sdíleli ve více než 100 zemích světa. Ve svých přednáškách kombinují moderní vědecké poznatky o zdraví s nadčasovými principy pro nalezení vnitřního klidu a smyslu života.


Pro více informací navštivte:
https://www.nadejezije.cz
zobrazit více

Adventisté ve světě | Škola pro život

Z pořadu: Adventisté ve světě

Každý ví, že mládež je budoucností každé země. V mongolském Ulánbátaru mnoho mladých lidí hledá odborné školy, které jim pomohou zajistit si práci. Jelikož takové vzdělávání je mimo město vzácné, mnoho z nich se za těmito příležitostmi stěhuje z odlehlých oblastí do Ulánbátaru.

Církev adventistů sedmého dne prostřednictvím odborné školy Sahmyook vnímá tuto potřebu jako příležitost poskytnout specializované vzdělání, které mladým lidem pomůže zajistit si práci a finančně se zabezpečit.

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/

Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz
zobrazit více

Aktuality

Mezinárodní setkání církve v St. Louis

6. 6. 2022

V americkém St. Louis právě začíná setkání Generální konference Církve adventistů sedmého dne.
Sledujte společně s námi přímé přenosy a reportáže z tohoto celosvětového setkání adventistů.
Všechna videa týkající se 61. setkání Generální konference v St. Louis najdete na stránce
http://www.hopetv.cz/porady/vsechny-kategorie/210-...
přečíst více

ADRA slaví 30 let!

13. 5. 2022

Adventistická humanitární organizace ADRA slaví 30. výročí od založení. Prožijte společně s námi slavnostní bohoslužbu z pražského Společenského centra Bethany.
přečíst více

Morálka a etika

2. 4. 2022

Sledujte s námi 8. díl pořadu Achillovy paty evoluce - online 2. dubna od 17h. Existuje něco jako dobro a zlo? Jaký je evoluční základ pro morálku, ohleduplnost nebo lásku? Má to, jak se dívám na původ světa vliv, na moje etické hodnoty? Jaké důsledky evolučního myšlení můžeme nalézt v historii? Nabídneme vám překvapivá fakta i odpovědi. Našimi hosty budou: Mgr. Libor Votoček, Pavel Šimek, B.Th. a Pavel Zvolánek, B.Th.



přečíst více