Hudba

/ 33 dílů / poslední díl: 11. 6. 2021

Tento pořad zatím nemá popisek.

Traband: Indiáni

202079 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba S titulky

Co se stalo s mladíky, kteří dříve v horách u ohně poslouchali dávný příběh? Kde jsou jejich odvážná a šlechetná srdce? Proč už nehledáme Slovo, abychom  něco udělali se svými životy, ale vyměnili jsme je za bezcennou zábavu bez obsahu? Indiáni ve městě. Indiáni ve mně jste.
zobrazit více

Traband: Černej pasažér

663983 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Život je jako hra, jejíž pravidla a cíl musíš najít až v jejím průběhu. Co je jeho smyslem? Odkud a kam směřuje? Přežívat jako černý pasažér ve vlaku, o kterém netuší, kam jede,  znamená ve skutečnosti narážet v každém okamžiku na prázdnotu, marnost a nedorozumění. Někdo to řeší alkoholem, někdo odvazem při muzice. Někdo nepřestává hledat. A kdo hledá, najde. Někdy stačí zvednout hlavu od země a pohlédnout výš...
zobrazit více

Charlie Straight: Shall we have a baby?

217158 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Zdá se to tak jednoduché - líbíš se mi i já tobě, tak se spolu vyspíme. Prostě láska na první pohled! Je to ale všechno? Mohli bychom mít spolu dítě? Dnes večer? ptají se těšínští Charlie Straight na svém prvním videoklipu, který vytvořili svépomocí doma v obýváku.
zobrazit více

Charlie Straight: Your house

486585 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Porozumění, pravé přátelství, láska a věrnost jsou vzácné dary, které dostáváme i dáváme na celý život. Zůstávají v domě tvého srdce bez ohledu na odloučení a ubíhající roky. Když si je v sobě dokážeš uchovat navzdory všem životním nesnázím, máš krásný poklad, který nerezne a nikdo ti jej nemůže vzít. I když nás život rozdělí, budu tě milovat, dokud budu žít, zpívají těšínští Charlie Straight.
zobrazit více

Chinaski: Zadarmo

1714217 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Přátelství, úsměv, věrnost, upřímnost, slovo, které platí... Ty nejvzácnější věci a "akce" v životě jsou ZADARMO! Tak jako život sám, který je nádherným Božím darem z lásky. Nenechme si jeho krásy a rozmanitost vztahů zničit jalovým přepočítáváním na peníze, ceny a výkony, vyzývá známá česká kapela.
zobrazit více

Roman Dragoun: Slunci blíž

118006 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Bůh je Stvořitel života a příroda se slunečnou nebeskou klenbou je jeho chrám pro nás. Boží láska jako slunce prozařuje naše duše. Obraťme své tváře vzhůru a nechme se proměňovat hřejivým nebeským pokojem. Slunci blíž...
zobrazit více

Roman Dragoun: Kronikář

0 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Zkusme se na naši současnost podívat očima příštích generací. Možná nám dojde, jak mnoho důvodů máme k vděčnosti a jak málo ji ve své každodenní všednosti prožíváme. Přitom, jak praví klasik, vděčnost, to je samo nebe.
zobrazit více

Futurum: Zdroj

762595 zhlédnutí

Z pořadu: Hudba

Intimní vyznání brněnských rockových veteránů je výzvou k cestě lásky, která má pro ně vesmírný přesah a dává kosmu smysl jako Božímu velkolepému dílu.
zobrazit více

Napište nám