Bohoslužby tématické

Bohoslužby, Život církve / 35 dílů / poslední díl: 24. 2. 2023

Záznam tématických bohoslužeb Církve adventistů sedmého dne (ASI, Konference, Biblické týdny, Kongresy mládže, atd.)

Bohoslužba Havířovská nota 2009

31015 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Tomáš Harastej, Marek Harastej, Tomáš Sedlák

18.4.2009
zobrazit více

Záznam sobotní bohoslužby z konference SZ 2011

30908 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Slavnostní konferenční shromáždění Slovenského sdružení CASD proběhlo v sobotu 18.6. v Považskej Bystrici.
zobrazit více

100 let sboru v Karviné

32818 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Bohatý program vzpomínkové bohoslužby doplnil poselstvím z Božího slova Karel Nowak a vystoupení jednotlivých sborů Církve adventistů sedmého dne z nejbližšího okolí.
zobrazit více

Slavnostní bohoslužba při příležitosti návštěvy předsedy GK Teda Wilsona

33008 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Záznam živého přenosu slavnostní bohoslužby při příležitosti návštěvy předsedy Generální konference (GK) Církve adventistů sedmého dne v Praze, která se konala 23. června 2012 v kongresovém centru TOP HOTELU Praha.

Záznam má tři části. V první naleznete program soboty dopoledne, kde měl hlavní slovo předseda Euro-Africké divize Bruno Vertallier. Více informací o divizi a jejím předsedovi naleznete zde: http://www.euroafrica.org/

Dále je to bohoslužba s kázáním Teda N. C. Wilsona, předsedy GK. Ústředním biblickým textem promluvy je poselství tří andělů z knihy Zjevení Jana 14. kapitoly.

Třetí část záznamu obsahuje odpolední program. V jeho centru je opět kázání předsedy GK, ve kterém promýšlí verše z epištoly Filipským 2,1-11.

Předseda GK, Ted N.C. Wilson, je nejvyšším představitelem celosvětové organizace Církve adventistů. Do svého úřadu byl zvolen na základě hlasování na již 59. zasedání GK v roce 2010. Více o osobě předsedy GK: http://www.casd.cz/index.php?ID=4355 a také na:http://www.casd.cz/index.php?ID=4368

Oficiální internetové stránky církve můžete navštívit zde: http://www.adventist.org/

Obal na DVD a potisk nosiče ke stažení zde: DVD WILSON_potisk.

Pokud si s vypálením a potiskem nevíte rady, napište nám email na: awr@awr.cz a my vám zašleme hotové DVD v plastovém obalu. Cena služby je 150,- Kč.
zobrazit více

Konference Česko-Slovenské unie Církve adventistů sedmého dne 2009

30581 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

16.5.2009 se tři a půl tisíce lidí sešly v ostravské hale ČEZ Aréna ke slavnostnímu shromáždění na závěr konference Česko-Slovenské unie Církve adventistů sedmého dne. Gabriel Maurer z ústředí Evro-Africké divize církve v Bernu tu poděkoval dosavadním vedoucím, představil nově zvolené vedení unie pro Českou a Slovenskou republiku a Matthew Ango Bediako (na snímku) z celosvětového ústředí v americkém Silver Spring přítomným při bohoslužbě položil naléhavé otázky: Jsi připraven na druhý příchod Pána Ježíše? Kolik lidí jsi přivedl ke Kristu?

V archivu naleznete záznam z celého sobotního programu.
zobrazit více

Slávnostná bohoslužba z Košíc

33375 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Záznam slávnosti sme umiestnili do archívu HopeTV. Video je možné stiahnuť a archivovať podľa vašich potrieb.

Slávnostná bohoslužba pri príležitosti 100. výročia založenia zboru Cirkvi adventistov siedmeho dňa v Košiciach sa konala v sobotu 29.9. vo veľkej zasadacej sieni Mestského magistrátu Košice na Triede SNP 48. V roku 2012 zároveň uplynulo 80 rokov od založenia susedného zboru v Poproči a 20 rokov od založenia zboru Košice 2. Božie slovo z Biblie na jubilejnom stretnutí vďačnosti kázal predseda Česko-Slovenskej únie cirkvi Mikuláš Pavlík.

Viac informácií o histórii zborov v Košiciach a Poproči sa dočítate na oficiálnych stránkách Cirkvi adventistov www.casd.cz

WWW stránky zborov v Košiciach a Poproči nájdete tu.
zobrazit více

Bohoslužba - Roman Hampacher, akce Anděl 2010

31926 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Záznam kázání Romana Hampachera při příležitosti mládežnické akce Anděl 2010 na téma „Jak správně evangelizovat“.

Duchovní a hudební setkání mladých lidí Anděl je od roku 2008 již každoročně pořádáno mládeží sboru CASD Praha – Smíchov.

„Někteří lidé mají za to, že každý z nás má několik andělů. Buď to můžou být andělé z nebes, nebo je to prostě člověk nám nejbližší. Setkání Anděl 2010 by mohlo sloužit k tomu, aby si každý z účastníků našel toho anděla, kterého zrovna potřebuje," uvedl organizátor a moderátor akce Martin Žalud.

Více informací o akci Anděl naleznete zde: www.akceandel.cz
//
zobrazit více

O radosti v životě křesťana - Gabriele Stangl

32071 zhlédnutí

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Záznam kázání Gabriele Stangl z 19. května 2012, sbor CASD Praha-Smíchov. Teoložka a psychoterapeutka Gabriele Stangl hovoří o radosti v životě člověka-křesťana, ale také o obavách, které často trápí ženy.

Gabriele Stangl učila hebrejštinu, dále působila v domově pro seniory a nyní má bohatou praxi jako psychoterapeuta a kaplanka v adventistické nemocnici Waldfriede v Berlíně. V této nemocnici založila také babybox. Gabriele Stangl se při své práci věnuje ženám, které nechtějí děti, ale i rodinám, které naopak nechtěné děti adoptují.
zobrazit více

Napište nám