Projekt rodina - upoutávka

Upoutávky / 1 dílů / poslední díl: 23. 2. 2017

“Projekt rodina“ reaguje na fakt, kdy statistiky ukazují, že šťastných manželství není v České republice mnoho. Každé druhé se rozvádí a o těch co spolu zůstávají nejde vždy říci, že jsou spokojení. Co je to chození a jaké má fáze? Jak si vybrat toho pravého, tu pravou? Jak se zachovat, když do vztahu nepříjemně zasahuje tchyně nebo kamarádi? Co dělat, když partner nebo partnerka jsou stále fixováni na rodiče? Co prožíváme při rozvodu a jak jím projít s co nejmenší újmou? A co děti? Jak ony vnímají naše neshody?
Tyto otázky a mnoho dalších jsme si položili s Mgr. Milenou Mikulkovou, poradkyní v oblasti mezilidských vztahů a výchovy. Vznikl tak PROJEKT RODINA, který se snaží reagovat na to, co řada z nás prožívá.

Rádi si vyslechneme vaše trápení, náměty nebo dotazy. Náš email je projektrodina@hopetv.cz. Více o „Projektu rodina“ naleznete na www.projektrodina.cz

Projekt rodina – upoutávka

780 zhlédnutí

Z pořadu: Projekt rodina - upoutávka

Upoutávka na 16-ti dílný seriál z produkce HopeTV.cz, jehož středem jsou rozhovory redaktora Jindry Černohorského se vztahovou poradkyní Mgr. Milenou Mikulkovou. Součástí každého dílu je aplikační tematický příběh.

Více o projektu se dočtete zde:
http://www.projektrodina.cz
zobrazit více

Napište nám